BLACK ROCK STUDIOS

BLACK ROCK STUDIOS

Gdzie znajduje się najlepsze nagraniowe studio na świecie? Na Santorini – najpiękniejszej wyspie na świecie

Widoki, które pamięta się do końca życia, niepowtarzalna grecka architektura, boskie połączenie morza, słońca i ziemi, wyjątkowy luksus i pełna dyskrecja – to nie jest charakterystyka 7-gwiazdkowego hotelu w Dubaju, lecz otwartego w 2009 roku przez Kostasa Kalimerisa studia nagraniowego na Santorini, które z marszu zdobyło prestiżową branżową Industry Excellence Awards 2009 przyznawaną przez Audio Pro International.

Black Rock mieści się w komfortowej willi wybudowanej na cudownej działce liczącej 6700 metrów kwadratowych, usytuowanej niedaleko latarni morskiej. W studiach, w których pracowali już m.in. Joe Bonamassa, Steve Harris czy One Republic jest wszystko, by nagrać i wyprodukować najwyższej jakości muzykę – na wyposażeniu znajduje się konsola Solid State Logic 9080 J, Apple MAC PRO, Pro Tools HD2, Genelec 1035B, Yamaha NS10 i cała masa innego sprzętu pozwalającego spełniać większość realizatorskich zachcianek.

Do dyspozycji gości pozostaje 5 komfortowych sypialni, w których może zamieszkać do 10 osób. Na terenie posiadłości jest oczywiście basen z jacuzzi i cztery tarasy, gwarantujące niezapomniane wrażenia podczas zachodów słońca i wyciskające łzy szczęścia obrazki Morza Egejskiego. Odbywają się tutaj nie tylko sesje nagraniowe, ale także warsztaty i seminaria z udziałem ekspertów Geneleca czy Shure. Gdyby ktoś chciał teleportować się do tego niebiańskiego miejsca, może to zrobić przy pomocy strony internetowej Black Rock Studios.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj