BLAUPUNKT: TRZY WIEŻE

BLAUPUNKT: TRZY WIEŻE
Czasami trzeba bardzo niewiele, żeby zmienić wiele...

MS12BT, MS30BT oraz MS35BT to nowości w ofercie firmy Blaupunkt. Wszystkie trzy urządzenia wyposażone są w napęd do odtwarzania CD oraz CR-R/CD-RW. Mikrowieże wyposażono również w moduł Bluetooth, umożliwiający strumieniowanie muzyki ze smartfonów, tabletów czy laptopów, a także wejście USB. Na przednim panelu znajdują się gniazda słuchawkowe. Wbudowany tuner z cyfrową syntezą PLL umożliwia wprowadzenie do pamięci 30 stacji radiowych, a dzięki funkcji szybkiego wyszukiwania możliwy jest bezpośredni wybór częstotliwości ulubionej rozgłośni za pomocą klawiatury numerycznej na pilocie zdalnego sterowania.

MS30BT_front_mirror

Moc wyjściowa wbudowanego w mikrowieżach MS30BT i MS35BT wzmacniacza wynosi 20W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 120W. Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza w mikrowieży MS12BT wynosi 5W RMS na kanał, a moc maksymalna całego zestawu to 30W. Urządzenia, poza wyglądem zewnętrznym i mocą wyjściową, różnią się głośnikami. MS35BT posiada wyższej klasy przetworniki, dzięki czemu wyróżnia się lepszą jakością dźwięku.

MS35BT_front_mirror

Zaproponowane przez markę Blaupunkt mikrowieże doskonale wkomponowują się w przestrzeń zarówno domową, jak i biurową. Będą idealne dla tych, którzy mają swoje archiwa muzyczne w telefonach lub odtwarzaczach mp3. Dzięki eleganckiemu wykonaniu będą również doskonałym prezentem. Wszystkie funkcje sterowane są za pomocą zdalnego pilota.

Sugerowana cena detaliczna

MS12BT – 379 zł
MS30BT – 469 zł
MS35BT – 499 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj