B&O BEOPLAY M3

B&O BEOPLAY M3
Grajpudełko (1299 zł) dla amatorów stylu i wygody.

Głośnik został zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowany przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen.

M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

Głośnik działa w trybie Bluetooth, można też skonfigurować go do systemu multiroom poprzez wi-fi. W takim przypadku można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą aplikacji na smartfonie.

  • • Główny korpus Beoplay M3, wykonany ze sztywnego polimeru, mieści komorę akustyczną – dzięki miękkiemu polimerowi na obrzeżu podstawy kolumny, zapewniającemu stabilność i separację od podłoża, głośnik niskotonowy może pokazać swój pazur.
    • Beoplay M3 łączy funkcje i technologie z większych produktów Bang & Olufsen i B&O PLAY, takie jak zaawansowane przetwarzanie dźwięku cyfrowego (DSP), adaptacyjna linearyzacja basu (ABL) i niespotykana ochrona przed przeciążeniem termicznym i mechanicznym.
    • Beoplay M3 ma jeden, specjalnie zaprojektowany, długi przetwornik średnio-/niskotonowy 3 ½ z długim skokiem. Dźwięk jest emitowany do przodu przy użyciu reflektora akustycznego, zaprojektowanego na podstawie testów subiektywnego odbioru przez mistrzów brzmienia z Bang & Olufsen. Przetwornik średnio-/niskotonowy obejmuje częstotliwości od pasma podstawowego do górnego zakresu tonów średnich, zapewniając doskonałą integrację poszczególnych części widma. Wysokie tony generuje wysokiej jakości przetwornik wysokotonowy z miękką kopułką i układem magnesów neodymowych.
    • Doświadczeni inżynierowie z Bang & Olufsen dopracowali głosnik Beoplay M3 „na ucho”, aby zapewnić doskonałe wrażenia przy słuchaniu każdej muzyki, a trójpozycyjny przełącznik dostosowuje działanie kolumny do jej położenia w pomieszczeniu.

Beoplay M3 ma wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. Kolumna Beoplay M3 będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2 w roku 2018, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki z każdego urządzenia iPhone na domowych głośnikach B&O PLAY oraz Bang & Olufsen.

Beoplay M3 jest wprowadzany na rynek w dwóch kolorach: naturalnym i czarnym, a niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Beoplay M3 jest dostępny w cenie detalicznej 1299 zł. Produkty będą dostępne u wybranych zewnętrznych sprzedawców detalicznych od 9 listopada 2017 r.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj