B&O PLAY BEOLIT 17

B&O PLAY BEOLIT 17
Bezprzewodowy boombox w typowo skandynawskiej stylistyce.

B&O PLAY przedstawił Beolit 17, najnowszy dodatek do cenionej serii Beolit, która swój początek miała jeszcze w 1939 roku.

Beolit 17 został zaprojektowany przez cenioną i nagradzaną Cecilie Manz, a jego wykończenie nawiązuje do poprzednich projektów, takich jak Beolit 12 (2012) oraz Beolit 15. Górna i dolna warstwa Beolit 17 została wykonana z wytrzymałego polimeru. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi głośni wytrzymuje nawet 24 godziny odtwarzania bezprzewodowego. Maskownica, która umieszczona jest wokół urządzenia wykonana została z anodyzowanego i piaskowanego aluminium, a rączka z wysokiej jakości skóry licowej. Wierzchnia warstwa Beolit 17 składa się z bezpiecznej na zadrapania, antypoślizgowej tacy, która jest idealnym miejscem, na położenie Twojego smartphona.

Beolit 17 posiada nowy, inteligentny przycisk łączności, który można dowolnie konfigurować wewnątrz aplikacji Beoplay. Aplikacja pozwala na wybór między czterema różnymi funkcjami, które można aktywować przyciśnięciem przycisku łączności na głośniku:
• Alarm: Możesz ustawić alarm wewnątrz aplikacji Beoplay. Będzie Cię budził jednym z dwóch dzwonków B&O PLAY lub ostatnim utworem, jak był odtwarzany z Twojego smartphona. Jedno kliknięcie włącza tryb drzemki, dwa kliknięcia wyłączają budzik.
• Connect: Aby w łatwy sposób łączyć się z muzyką, możesz użyć opcji Connect, która z automatu zacznie odtwarzać ostatnią ścieżkę, jaką odtwarzałeś na Spotify.
• Remote: Prosta funkcjonalność pozwalająca na uruchomienie odtwarzania lub pauzę, poprzez jedno przyciśnięcie guzika. Dwa kliknięcia będą oznaczały przełączenie na kolejny utwór.
• ToneTouch: Skonfiguruj swoje ulubione ustawienie tonalne wewnątrz aplikacji Beoplay i aktywuj je w momencie naciśnięcia przycisku.

Beolit 17 współpracuje z aplikacją Beoplay pozwalającą między innymi na ustawienia ToneTouch, które pozwalają spersonalizować playlistę.

Moc szczytowa – 240 W.

Cena i dostępność

Beolit 17 jest dostępny w kolorach Natural oraz Stone Grey, a jego cena sugerowana to 2199 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj