BOSTON MC200 AIR

BOSTON MC200 AIR
Bezprzewodowy system do ładnych domów i stylowych apartamentów. Szczegóły w informacji Horn Distribution, polskiego dystrybutora produktów Boston

Boston Acoustics, producent wysokiej jakości głośników, przenosi ich wielokrotnie nagradzane wzornictwo i jakość dźwięku do nowego domowego centrum muzycznego. Po podłączeniu do sieci domowej za pomocą wbudowanego połączenia Wi-Fi lub przewodowej sieci Ethernet, MC200Air doda skrzydeł wszystkim cyfrowym plikom muzycznym zapisanym na każdym kompatybilnym urządzeniu w domu. Co najbardziej godne uwagi, fenomenalnie wyglądający i działający MC200Air do odbierania i odtwarzania muzyki używa funkcji AirPlay, unikalnej technologii firmy Apple – pobierając ją z urządzeń iOS, takich jak iPad, iPhone lub iPod Touch, lub dowolnego komputera PC lub Mac z zainstalowanym iTunes. Dzięki kompatybilności ze standardem DLNA, użytkownicy mogą odtwarzać swoją muzykę zapisaną na dowolnym urządzeniu certyfikowanym na zgodność ze standardem DLNA, takim jak smartfony z systemem Android, dyski NAS (Network Attached Storage) lub komputery PC.

Użycie wysokiej jakości materiałów i wzornictwa o europejskim rodowodzie, doświadczeń Boston Acoustics w tworzeniu głośników i inżynierskiej pasji pozwala MC200Air nie tylko błyszczeć w każdym otoczeniu, ale również oferować doskonałą jakość dźwięku, z którego Boston jest znany od ponad trzech dekad. Elegancka obudowa i intuicyjne sterowanie zapewniają doskonały dźwięk wypełniający pomieszczenie, a technologia Boston Acoustics BassTrac gwarantuje potężne basy bez zniekształceń.

Przy użyciu jednego MC200Air można łatwo wypełnić cały pokój wspaniałym dźwiękiem, melomani chcieliby jednak słuchać muzyki również w innych pomieszczeniach. Stawiając MC200Air w sypialni, pokoju rodzinnym, kuchni lub nawet w garażu, można słuchać ulubionej muzyki gdziekolwiek chcemy. Podczas korzystania z iTunes, użytkownicy mogą nawet przesyłać muzykę do wielu MC200Air jednocześnie.

Nowy Boston Acoustics MC200Air został zaprojektowany w taki sposób, aby można było go ciekawie wkomponować w nowoczesny styl życia użytkowników. Będzie on dostępny w kolorze czarnym lub białym, błyszczącym wykończeniu od listopada.

Boston Acoustics MC200Air – technologia w skrócie:
• Bezprzewodowy streaming audio Apple AirPlay
• Wbudowane Wi-Fi łączy się z domową siecią Wi-Fi (kablowe połączenie Ethernet jest również możliwe)
• Wsparcie DLNA umożliwia odtwarzanie muzyki i kontrolowanie z komputerów i smartfonów z obsługą DLNA
• Eleganckie nowe wzornictwo z łatwą obsługą i dołączonym pilotem
• Wejście AUX pozwala na podłączenie lokalnego źródła
• Układ BassTrac® dla głębokiego, mocnego basu bez zniekształceń
• Gniazdo USB z tyłu do ładowania iUrządzeń i odtwarzania z dowolnego źródła USB
• Zaprojektowane przez Boston Acoustics bardzo wydajne przetworniki 3-1/2”
• Otwory montażowe dla łatwego montażu na ścianie
• Dostępne w kolorze czarnym i białym


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj