BRAINWAVZ R1

BRAINWAVZ R1
Niedrogie słuchawki w układzie dwudrożnym

Oferta Audiomagic.pl, oficjalnego dystrybutora Brainwavz w Polsce, powiększyła się o słuchawki R1. To innowacyjna konstrukcja zbudowana w oparciu o dwa przetworniki dynamiczne w układzie dwudrożnym: głośnik o średnicy 6,8 mm odpowiada za tony średnie i wysokie, zaś 9-milimetrowy woofer za soczyste tony niskie.

Ponadto, dzięki niskiej impedancji i wysokiej skuteczności słuchawki z powodzeniem zostaną napędzone przez każdy odtwarzacz i telefon. R1 zostały zaprojektowane tak by możliwe było noszenie zarówno kablem za uchem (over the ear), jak i tradycyjnie – kablem w dół.

W komplecie znajduje się także wiele przydatnych akcesoriów: przejściówka na dużego jacka, adapter samolotowy, 2 komplety tipsów silikonowych (S, M, L), jedna para końcówek typu Bi-flange oraz jedna para pianek Comply T-400. Praktycznym dodatkiem jest też odświeżony futerał: twardszy, a zarazem bardziej pojemy.

Brainwavz R1 charakteryzują się miękkim i ciepłym brzmieniem, które trudno uznać za natarczywe lub agresywne. Dodatkowo, dwa przetworniki zapewniają niesamowitą szczegółowość. Słuchawki świetnie sprawdzą się w każdym rodzaju muzyki, zwłaszcza tam, gdzie potrzeba sporo basu.

Pomimo wykorzystania zaawansowanych technologii oraz bogatego zestawu dołączonych akcesoriów, Brainwavz R1 plasują się w średniej półce cenowej, stanowiąc konkurencję dla innych popularnych modeli firmy: M4 i M5. Przy sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 149 zł (wersja bez mikrofonu) i 169 zł (wersja mikrofonem i pilotem) oferują jedną z najlepszych na rynku relacji dźwięku do ceny. Słuchawki objęte są gwarancją na terenie Polski.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj