CABASSE MURANO ALTO

CABASSE MURANO ALTO
Najnowsza kolumna głośnikowa firmy Cabasse.

Sercem konstrukcji jest koncentryczny głośnik średnio-wysokotonowy używany we flagowych La Sphère oraz L’Océan. Głośnik BC13 gwarantuje wierną reprodukcję dźwięku, równowagę tonalną bez zniekształceń oraz głęboką i niezwykle realistyczną scenę dźwiękową. Cały mechanizm głośnika został zamontowany w odlewanym z aluminium koszu dla optymalnej integracji z głośnikami nisko-tonowymi.

Nowy głośnik niskotonowy 17ND36 jest specjalnie opracowany dla Murano. Inżynierowie na potrzeby tej konstrukcji zminiaturyzowali 55-centymetrowy woofer La Sphere. Wklęsłe membrany o strukturze plastra miodu zapewniają dużą sztywność i doskonałą amortyzację, która umożliwia duże wychylenia bez deformacji. Cewka o długości 45mm napędzana 4-kilogramowym magnesem pozwala osiągnąć czysty, mocny i kontrolowany bas.

Procedury pomiarowe w komorze pomiarowej Cabasse uwzględniają wyniki na osi głównej, ale również w obszarze 360°. Wynikiem tych prac jest doskonała kontrola sceny muzycznej i energii dźwięku, zgodnie z zasadą Cabasse HDSE (jednorodny rozkład energii sonicznej).

Murano Alto wykonane są w całości we Francji.

Dostępne wykończenia – biały, czarny i mahoniowy lakier fortepianowy.

Cena detaliczna – 34 990 zł/para.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj