CANTON GLE

CANTON GLE
Canton przedstawia nową serię GLE

Nowa seria GLE zapewnia najlepszą kompozycję dynamicznego obrazu akustycznego zawartą w różnorodnych modelach głośników. Wysokiej jakości komponenty oraz tytanowe przetworniki zapewniają serii GLE potężny dźwięk i doskonałą kontrolę. Nowy wygląd, z owalnymi, magnetycznymi maskownicami z tkaniny i nowoczesną konstrukcją obu dowy, pozwala głośnikom wtopić się w wystrój każdego nowoczesnego salonu.

Najważniejsze cechy serii GLE:

  • Materiał membrany: Tytan
  • Magnetyczne owalne maskownice z tkaniny
  • Nowa folia dekoracyjna w kolorze czarnym
  • Nowy terminal przyłączeniowy
  • Szeroka gama komponentów kina domowego

Nowa seria GLE wykorzystuje tytan jako materiał konstrukcyjny membran w zakresie średnich i niskich tonów. Podwójne membrany niskotonowe w modelach GLE 90 i GLE 80 zapewniają przetwornikowi niskotonowemu większe ciśnienie akustyczne i kontrolę. Wizualnie, niezakłócona powierzchnia membrany stanowi subtelny, elegancki akcent.

Wysokiej jakości i neutralne akustycznie maskownice z tkaniny w kolorze czarnym w razie potrzeby ukrywają bezpośredni widok technologii i elegancko przylegają do przegrody za pomocą mocowania magnetycznego. Dzięki nowemu designowi owalnych maskownic seria GLE doskonale dopasowuje się do wystroju każdego nowoczesnego salonu.

Połączenie misternie lakierowanej, matowej przegrody z wysokiej jakości czarną i białą folią dekoracyjną nadaje serii GLE nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd. W połączeniu z systemem Back-fire bass-reflex w wielu modelach, przegroda wizualnie prezentuje się schludnie i ponadczasowo nowocześnie. Ponadto, w 4 modelach jest dostępne wykończenie Makassar.

Wysokiej jakości pozłacane zaciski śrubowe z gniazdem do kabli o średnicy do 10mm zapewniają maksymalną przewodność i gwarantują długotrwale oraz stabilne połączenie. Terminal single-wire z wysokiej jakości komponentami zapewnia ponadczasowy wygląd.

Dzięki dużemu wyborowi komponentów kina domowego można stworzyć elastyczny system dla każdego pomieszczenia, bez względu na wyzwania akustyczne. Niezależnie od tego, czy jest to kolumna podłogowa z Dolby Atmos® (GLE 90 AR), czy głośnik efektowy AR 4, możliwości są praktycznie nieograniczone. Uzupełnieniem serii głośników GLE są subwoofery Power Subs. Dostępne są 3 modele: Power Sub 12, Power Sub 10 i Power Sub 8.

CENY

GLE 90 AR, Kolumna podłogowa z Dolby Atmos 3999 zł/szt.

GLE 90, Kolumna podłogowa                            2499 zł/szt.

GLE 80, Kolumna podłogowa                            2299 zł/szt.

GLE 70, Kolumna podłogowa                            2099 zł/szt.

GLE 50 Center, Kolumna centralna                                1599 zł/szt.

GLE 30, Kompaktowa kolumna podstawkowa    1249 zł/szt.

GLE 20, Kompaktowa kolumna podstawkowa    1099 zł/szt.

GLE 15 On wall, Głośnik naścienny                                1499 zł/szt.

GLE 10, Głośnik naścienny                                            999 zł/szt.

GLE 10 Pro, Głośnik naścienny                          1099 zł/szt.

AR 4, Głośnik efektowy Dolby Atmos

O marce Canton:

Canton jest największym niemieckim producentem głośników do wysokiej jakości systemów hi-fi, systemów multi-room i kina domowego produkowanych w Niemczech. Ta rodzinna firma z Hesji, zatrudniająca ponad 150 pracowników, od 1972 roku jest synonimem wyjątkowej jakości wykonania i doskonałego dźwięku.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj