CARPE DIEM RECORDS – SAMPLER

CARPE DIEM RECORDS – SAMPLER
Bezpłatny sampler berlińskiej wytwórni słynącej z finezyjnych brzmieniowo produkcji z wysmakowaną muzyką z okolic klasyki. Pliki FLAC mają jakość 24/96. Pośpiech raczej wskazany, gdyż oferta jest ograniczona czasowo.

Firma została założona w 2008 roku przez mieszkającego w Berlinie inżyniera i producenta Jonas Niederstada, którego zainteresowania skupiają na europejskiej muzyce sprzed 1800 roku.

Szef Carpe Diem chętnie wypuszcza jednak nie tylko tytuły z kompozycjami w oryginalnych wydaniach, ale także albumy z twórczością inspirowaną stylami i gatunkami wielu epok, urzekające nietypowymi barwami i dźwiękami.

Dodatkowym walorem wszystkich realizacji Carpie Diem jest bardzo staranna realizacja – Jonas nagrywa swoje płyty w naturalnych wnętrzach, gdzie można wydobyć pełnię niuansów i odpowiednio wyeksponować wielowymiarowość muzyki.

Sampler składa się z 12 ścieżek zapisanych w formacie FLAC 24/96. Wszystkie nagrania zostały wykonane przez Jonasa Niederstada. Kompilacja jest do pobrania – legalnie i bezpłatnie – tutaj.

Oferta jest ograniczona czasowo, więc najlepiej od razu wejść na stronę berlińskiej wytwórni i zatankować.

Kategorie: ŁADOWNIA, NOWOŚCI

Skomentuj