CHWILA, MOMENTUM!

CHWILA, MOMENTUM!
Najnowsze słuchawki Sennheiser Momentum Wireless (1699 zł) dostępne w Polsce

Słuchawki premium Sennheiser MOMENTUM Wireless w czarnej wersji kolorystycznej, zaprezentowane podczas targów IFA 2019 na początku września, są już oficjalnie dostępne w Polsce. Trzecia generacja serii MOMENTUM oferuje doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny, elegancki design oraz najbardziej zaawansowaną technologię.

Nowe bezprzewodowe MOMENTUM uruchamiają się natychmiast po rozłożeniu oraz rozpoznają moment ich założenia i zdjęcia, wstrzymując lub wznawiając odtwarzanie. Wszystko za sprawą wyjątkowej kombinacji funkcji Auto On/Off i Smart Pause. Słuchawki zaprojektowane zostały z myślą o najwyższym komforcie podczas całodziennych sesji słuchania. Poduszki nauszników i pałąk słuchawek pokryte są miękką naturalną skórą. Aktywna redukcja szumów i funkcja Transparent Hearing pozwalają słuchaczom doświadczyć dźwięku na ich własnych warunkach — poprzez bycie świadomym swojego otoczenia lub całkowite wyłączenie się z niego. Dostęp do asystenta głosowego za jednym dotknięciem pozwala wszędzie pozostawać w kontakcie.

Niezwykle się cieszymy, że słuchawki MOMENTUM Wireless są już dostępne dla polskich konsumentów. Każdy, kto będzie miał okazję zapoznać się z tymi słuchawkami na żywo, doceni niesamowitą jakość brzmienia, a także ich elegancję i najwyższą jakość wykonania, charakterystyczną dla produktów premium. Te inteligentne słuchawki przypadną do gustu również miłośnikom najnowszych technologii, ponieważ przewidują nasze potrzeby i zapewniają intuicyjną interakcję zarówno z muzyką, jak i otaczającym nas światem” — powiedział Edward Popławski, manager ds. komunikacji, firma Aplauz — oficjalny dystrybutor i przedstawiciel firmy Sennheiser w Polsce.

Nigdy więcej nie trać rytmu

Dzięki nowej generacji MOMENTUM Wireless interakcja jest niezwykle intuicyjna za sprawą unikalnej funkcjonalności, która zapewnia szybki dostęp do muzyki. Funkcja Auto On/Off włącza lub wyłącza odtwarzanie natychmiast po rozłożeniu lub złożeniu słuchawek, natomiast Smart Pause wykorzystuje czujniki zbliżeniowe do wstrzymania dźwięku po zdjęciu słuchawek i wznowienia odtwarzania po ich ponownym założeniu. Równie prosty w obsłudze jest interfejs z trzema przyciskami, który zapewnia kontrolę dźwięku lub połączeń — wszystko to bez konieczności sięgania do instrukcji obsługi. Słuchawki MOMENTUM umożliwiają korzystanie z asystentów głosowych, takich jak Siri i Google Assistant za jednym dotknięciem. Alexa od Amazonu będzie wkrótce dostępna z aktualizacją oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Sennheiser Smart Control. Parowanie również nie wymaga wysiłku: NFC i automatyczny tryb parowania sprawiają, że połączenie ze smartfonem przy pierwszym uruchomieniu staje się dziecinnie proste.

Usłysz różnicę

Nowe Sennheiser MOMENTUM Wireless oferują wyjątkową jakość dźwięku. Słuchawki są wyposażone w 42-milimetrowe przetworniki, które odtwarzają zrównoważoną głębię i precyzję nagrań w studyjnej jakości. Nieskazitelna jakość dźwięku zapewniona jest dzięki kompatybilności z Bluetooth 5 oraz obsłudze kodeków aptX, AAC i SBC, a także aptX Low Latency, który zapewnia także doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem na ekranie. Niezależnie od tego, czy słuchacz słucha muzyki, filmów, podcastów, czy po prostu chce dostosować doznania dźwiękowe do swoich upodobań, może to zrobić za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Sennheiser Smart Control.

Doskonałe dopasowanie niezależnie od miejsca i czasu

Słuchawki MOMENTUM Wireless potrafią dostosować się do każdego otoczenia. Aktywna redukcja hałasu z trzema różnymi trybami blokuje odgłosy zewnętrzne. Natomiast funkcja Transparent Hearing pozwala słuchaczom cieszyć się muzyką i nadal być świadomym dźwięków otoczenia — idealna wówczas, gdy wymagana jest większa świadomość sytuacyjna.

Wyrafinowana harmonia formy i funkcjonalności

Podobnie jak wszystkie słuchawki MOMENTUM, model nowej generacji oferuje wyrafinowaną harmonię formy i funkcjonalności. Naturalna skóra owcza nauszników oraz pałąk ze stali nierdzewnej o perłowej powierzchni wyrażają subtelny luksus. Skóra na nausznikach i pałąku jest bardzo miękka, co zapewnia komfort noszenia nawet w przypadku dłuższych sesji słuchania, a te możliwe są dzięki baterii, która działa 17 godzin. Mocne, a zarazem lekkie suwaki i zawiasy ze stali nierdzewnej zapewniają wytrzymałość konstrukcji, która pozwala na pewne używanie słuchawek również w ruchu. Dzięki składanemu pałąkowi słuchawki można łatwo złożyć i przechowywać w dołączonym do zestawu materiałowym pokrowcu.

Łatwe i przyjemne w użytkowaniu, trudne do zgubienia dzięki technologii Tile

Używając nowych słuchawek MOMENTUM Wireless, łatwo jest zagubić się w muzyce, ale dzięki inteligentnej technologii Tile, bardzo trudno jest je zgubić, ponieważ zintegrowany tracker Bluetooth umożliwia znalezienie słuchawek za pomocą aplikacji Tile.

Cena i dostępność

Nowy model MOMENTUM Wireless jest dostępny w kolorze czarnym w katalogowej cenie detalicznej 1699 zł na stronie www.sennheiser.pl. Wariant w kolorze kremowym będzie dostępny od listopada.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj