CHWILA MOMENTUM

CHWILA MOMENTUM
BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI MOMENTUM IN-EAR WIRELESS OTRZYMAŁY PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ IF DESIGN AWARD.

Słuchawki Sennheiser Momentum In-Ear Wireless to wyjątkowe połączenie stylu oraz dźwięku najwyższej jakości. Ich bezkompromisowe brzmienie, starannie dobrane materiały i minimalistyczna estetyka zostały wyróżnione prestiżową nagrodą iF Design Award 2018. W jury konkursu zasiada 63 międzynarodowych ekspertów od projektowania, którzy ocenili około 6 400 zgłoszeń z całego świata.

Słuchawki bluetooth Momentum In-Ear Wireless z pałąkiem naszyjnym zostały opracowane we współpracy z agencją projektową Zurich StudioWeber i są wyjątkową konstrukcją w ekskluzywnej serii Momentum.

„To wielki zaszczyt, że bezprzewodowe słuchawki Momentum In-Ear Wireless teraz są wśród najlepszych na świecie przykładów projektowania produktów. Staraliśmy się na nowo zdefiniować świat słuchawek, oferując unikatowe połączenie najwyższej jakości dźwięku, progresywnej technologii i estetycznej czystości. Bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless po raz pierwszy wprowadziły tę ideę do świata dokanałowych słuchawek Bluetooth” – skomentował nagrodę Oliver Berger, szef Global Design Management w firmie Sennheiser.

Dzięki 10-godzinnej żywotności baterii i wysokiej jakości dynamicznym przetwornikom, które zapewniają mocne basy, szczegółową projekcję wokalu i doskonałą scenę dźwiękową, bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless doskonale sprawdzają się w połączeniu z urządzeniami mobilnymi. Ich ergonomiczna konstrukcja z pałąkiem naszyjnym, obszytym naturalną skórą, zapewnia całodzienny komfort słuchania. W zestawie ze słuchawkami dostępne są adaptery douszne w czterech różnych rozmiarach w celu optymalnego dopasowania do kanałów usznych i doskonałego tłumienia hałasu otoczenia. Wysokiej jakości materiały, takie jak tunele dźwiękowe ze stali nierdzewnej, chromowane wykończenie na uszach oraz twardy, odporny na uderzenia poliwęglan, gwarantują słuchawkom solidność i trwałość.

 

O nagrodzie iF DESIGN AWARD

Od 65 lat nagroda iF DESIGN AWARD jest uznawana za wyróżnik jakości w obszarze wzornictwa. Marka iF jest znana na całym świecie dzięki wyjątkowym usługom projektowym, a nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród projektowych na świecie. Zgłoszenia są przyznawane w następujących kategoriach: Produkt, Opakowanie, Komunikacja i Projekt Usług, Architektura i Architektura Wnętrz, a także Profesjonalny Koncept.

O firmie Sennheiser

Wizją firmy Sennheiser jest kształtowanie przyszłości audio. Idea ta jest oparta na ponad 70-letniej kulturze innowacji, głęboko zakorzenionej w sposobie działania firmy. Założona w 1945 firma Sennheiser pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym, które dziś jest czołowym producentem słuchawek, mikrofonów i bezprzewodowych systemów transmisji dźwięku. Wraz z 20 filiami i stałymi partnerami sprzedażowymi firma aktywnie działa w ponad 50 krajach na całym świecie i posiada własne fabryki w Niemczech, Irlandii i Stanach Zjednoczonych. Sennheiser zatrudnia około 2800 pracowników, których łączy dążenie do perfekcyjnego dźwięku. Od 2013 roku firmą zarządzają Daniel Sennheiser i dr Andreas Sennheiser – przedstawiciele trzeciego pokolenia rodziny. W 2016 roku grupa Sennheiser wygenerowała sprzedaż na poziomie 658,4 milionów euro.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj