CLARUS AUDIOPHILE COLLECTION

CLARUS AUDIOPHILE COLLECTION


Nowa marka na rynku audiofilskich przewodów

Marka wprawdzie jest nowa, została jednak stworzona przez potężnego i znanego od lat gracza – mieszczącą się w Orlandzie na Florydzie firmę Gordon J. Gow Technologies, dostawcę kabli Tributaries, cieszących się dużym powodzeniem w branży instalatorskiej.

Clarus wykorzystuje najczystszy gatunek miedzi na świecie – Pure Copper Ohno Continuous Casting (PCOCC) – który w opinii producenta zapewnia niezwykłą przestrzenność i otwartość brzmienia. Projektantem nowej marki jest Jay Victor, jedna z najbardziej znanych postaci w branży – Amerykanin jest posiadaczem blisko 40 patentów dotyczących m.in. geometrii przewodów oraz konstrukcji wtyków i ma w swoim zawodowym życiorysie współpracę z Monster Cables, Audioquest, XLO czy PS Audio.

W ofercie Clarusa znajdują się obecnie dwie kolekcje – Aqua i Crimson – obejmujące właściwie pełny asortyment kabli, wśród których są interkonekty RCA, XLR, głośnikowe, subwooferowe, cyfrowe i przewody zasilające. W sumie to 17 różnych modeli. Ceny zawierają się w przedziale 500-2600 dolarów. Więcej – click here

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj