CRAETIVE SOUND BLASTERX G6

CRAETIVE SOUND BLASTERX G6
Wysokiej klasy gamingowy DAC i karta dźwiękowa USB z wzmacniaczem Xamp i dekoderem Dolby Digital pozwala graczom usłyszeć o wiele więcej detali w grach. Najlepszą zewnętrzną kartę dźwiękową dla użytkowników PS4, Nintendo Switch, Xbox i PC.

Creative wprowadza dziś Sound BlasterX G6, najnowszy flagowy produkt serii Sound BlasterX Serii G. Bazuje on na sukcesie poprzednika – Sound Blaster G5 z istotnymi rozszerzeniami specyfikacji, co sprawia, że jest to produkt niezrównany w swojej klasie.

Sound BlasterX G6 to wysokiej klasy wzmacniacz DAC i karta dźwiękowa na USB z 32-bitowym/384kHz PCM oraz technologią DoP. Zbudowany z precyzją audiofilskich komponentów, Sound BlasterX G6 zapewnia wyjątkowe wzmocnienie dźwięku z domyślnego audio, które posiada PS4, PC, Xbox i Nintendo Switch, wnosząc nową jakość do gier i multimediów. Wielokrotnie nagradzany, specjalnie zaprojektowany, oddzielny wzmacniacz słuchawkowy Xamp wykorzystuje technologię bi-amplifikacji do wzmacniania każdego kanału osobno, zapewniając zupełnie nowy poziom wierności dźwięku z doskonałą klarownością i dokładnością.

Ultra-niska impedancja wyjściowa 1 Ohm idealnie nadaje się w przypadku zarówno wrażliwych monitorów dousznych 16 Ohm, profesjonalnych słuchawek do gier jak i studyjnych modeli 600 Ohm. Posiada dekodowanie Dolby Digital, 7.1 wirtualny dźwięk przestrzenny, regulację głośności oraz oczywiście jakość Sound Blaster, a więc imponującej technologii poprawy dźwięku.

 

Nadszedł czas, aby tchnąć nowe życie w swoje gry dzięki karcie Sound BlasterX G6. Model ten pozwala doświadczać bogatej w dźwięki zawartości gier na konsolach i komputerach PC w zupełnie nowym poziomie. Nagradzany wzmacniacz słuchawkowy Xamp i możliwość obsługi dźwięku przestrzennego 7.1, wraz ze swoimi audiofilskimi komponentami i specyfikacjami, Sound BlasterX G6 stanowi absolutnie najlepszą wydajność jeśli chodzi o zewnętrzne urządzenia DAC i karty dźwiękowe USB.” – powiedział Low Long Chye, dyrektor generalny Creative.

Zauważyliśmy, że wielu naszych fanów kupiło wcześniej G5 na PlayStation 4 i inne konsole. To oznaczało, że gracze wykorzystują do zabawy nie tylko PC-ty. Ponieważ coraz więcej osób odkrywa wartość doskonałego dźwięku poza światem PC, chcieliśmy zaoferować kolejną opcję o jeszcze lepszej wydajności i komponentach.

Sound BlasterX G6 zawiera następujące komponenty i funkcje:

  • Pracuje z każdym sprzętem

Zaprojektowany tak, aby oferował możliwość współpracy z PS4, Nintendo Switch, Xbox i PC. Działający na różnych platformach, Sound BlasterX G6 wykorzystuje połączenie optyczne dla PS4 i Xbox, połączenie USB w PC oraz wejście line-in dla przełącznika Nintendo. Ponadto Sound BlasterX G6 działa również w trybie dokowania konsoli Nintendo Switch USB.

  • 130dB DNR, 32-bit 384kHz DAC

Bardzo wysoki zakres dynamiki 130dB. Zaawansowany 32-bitowy modulator z technologią „mismatch shaping” eliminuje zniekształcenia, zapewniając dźwięk przesyłany strumieniowo z najwyższym poziomem szczegółowości i wierności.

  • Wsparcie wysokiej jakości formatów audio

Wysokiej jakości, 32-bit 384kHz PCM oraz DoP sprawia, że muzyka jest odtwarzana z wysoką autentycznością i dokładnością.

  • Nagradzany wzmacniacz słuchawkowy Xamp

Zaprojektowany specjalnie wzmacniacz słuchawkowy Xamp zawiera elementy oddzielne na wszystkich etapach wzmacniania w układzie bi-amp. Każdy kanał audio jest indywidualnie wzmacniany, aby zapewnić zupełnie nowy poziom nieskazitelnej wierności dźwięku. Ultra-niska impedancja wyjściowa 1 Ohm idealnie nadaje się do wrażliwych na wydajność słuchawek dousznych 16 Ohm, aż po profesjonalne słuchawki do gier i studyjne słuchawki 600 Ohm.

  • Design idealny dla graczy

Sound BlasterX G6 został zaprojektowany z myślą o graczach, właścicielach konsol PS4, Nintendo Switch, Xbox, ale także PC-tów. Dzięki cechom charakterystycznym dla gier, takim jak dekodowanie Dolby Digital i kontrola głośności „Sidetone”, Sound BlasterX G6 zapewnia niesamowitą poprawę w porównaniu z domyślnym dźwiękiem z płyty głównej. Dostosuj głośność odtwarzania słuchawek/głośników i głośność „sidetone”, aby zoptymalizować dźwięk rozmów i gier za pomocą naciśnięcia przycisku.

  • Wiodąca w branży technologia przetwarzania dźwięku

Ciesz się pełną personalizacją dźwięku, a także ulepszonym realizmem dzięki wciągającej wirtualizacji dźwięku przestrzennego 7.1, dokładnym sygnałom, wzmocnieniu basu i ulepszeniom komunikacji głosowej w grach dzięki zestawowi audio Sound Blaster Connect.

Dostępność i cena

Sound BlasterX G6 będzie dostępna na początku online na stronie Creative.com w cenie 149,99 euro. Dostępność w polskich sklepach będzie jeszcze w 2018 roku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj