CREATIVE AURVANA ANC

CREATIVE AURVANA ANC
Słuchawki z aktywną redukcją hałasu.

Słuchawki Aurvana ANC zapewniają komfort nawet podczas najdłuższej podróży. Są lekkie i wygodne, a ich muszle dopasowują się do uszu. Pałąk dopasowuje się do kształtu głowy. Miękkie, wykonane z imitacji skóry poduszki zapewniają wygodną izolację akustyczną.

Słuchawki Aurvana ANC zapewniają aktywną redukcję szumów na poziomie nawet 87%. Technologia dwumikrofonowej, aktywnej redukcji szumów wychwytuje dźwięki z otoczenia i wycisza je w czasie rzeczywistym, zapewniając komfortową ciszę.

Wbudowany mikrofon z pilotem pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności, a także odbierać połączenia głosowe — wszystko w zasięgu ręki. Można też przełączać się między rozmową telefoniczną a słuchaniem muzyki bez konieczności sięgania po telefon. Słuchawki współpracują z wieloma modelami smartfonów i tabletów, dzięki czemu można z nich korzystać na różnych urządzeniach.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom słuchawki Aurvana ANC można schować do wygodnego podróżnego etui.

Słuchawki Aurvana ANC są wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe.

Zasilanie to bateria alkaliczna AAA, która pozwala słuchać muzyki bez przerwy przez nawet 40 godzin przy włączonym trybie aktywnej redukcji szumów. Nawet jeśli bateria AAA się wyczerpie, możesz nadal słuchać muzyki w trybie pasywnym.1

Wymiana baterii w słuchawkach Aurvana ANC jest łatwa. Gniazdo baterii znajduje się w prawej muszli.

DANE TECHNICZNE
Konstrukcja z muszlami nausznymi
Masa 174 g
Kolor Niebieski, Chrome
Najważniejsze cechy Aktywna redukcja szumów
Wielkość przetwornika Magnes neodymowy o średnicy 40 mm
Pasmo przenoszenia 20Hz ~ 20kHz

Cena: 499 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj