CREATIVE OUTLIER

CREATIVE OUTLIER
Słuchawki przeznaczone dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i entuzjastów zdrowego trybu życia, a także dla tych, którzy chcą pokazać swój styl.

Wszechstronność słuchawek Outlier ułatwia ich dopasowanie w życiu codziennym, na przykład do aktywności na świeżym powietrzu lub dojeżdżania do pracy, dzięki możliwości odtwarzania muzyki z różnych źródeł: przez połączenie bezprzewodowe: Bluetooth, NFC, port USB, karty microSD.

Urządzenie Bluetooth można połączyć ze słuchawkami Outlier bezprzewodowo. Dzięki zgodności z niezawodną technologią Bluetooth4.1, słuchawki Outlier obsługują połączenie bezprzewodowe odporne na zakłócenia z innych, znajdujących się w pobliżu, urządzeń bezprzewodowych wykorzystujących częstotliwość 2,4 GHz, aby muzyka była odtwarzana bez zakłóceń. Z kolei jeśli posiadamy urządzenie zgodne z technologią NFC, sparowanie ze słuchawkami Outlier zajmie kilka sekund.

Słuchawki Outlier umożliwiają odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku z komputera przez port USB. Ustawienia dźwięku można ponadto dostosować, pobierając bezpłatne oprogramowanie — Sound Blaster Control Panel i wybierając profil audio, najlepiej dopasowany do preferencji muzycznych.
Słuchawki Outlier z wbudowanym odtwarzaczem MP3 umożliwiają odtwarzanie ulubionej muzyki z karty microSD. Obsługa formatów MP3, WMA i WAV zapewnia dostęp do nawet 10 000 utworów o wysokiej jakości w formacie MP3 zapisanych na karcie microSD o pojemności 32 GB i umieszczonej w słuchawkach.

Ponadto słuchawki Outlier są wyposażone w standardowe wejście stereofoniczne 3,5 mm, co pozwala podłączyć je do urządzenia za pomocą dostępnego w zestawie kabla audio stereo.

Można więc słuchać muzyki nawet po wyczerpaniu się akumulatora słuchawek.

Słuchawki Outlier wyposażono w dwa przetworniki neodymowe Wykonane ze stopu pierwiastków ziem rzadkich i innych metali, przetworniki o wysokiej czułości zapewniają uzyskanie mocnego dźwięku.

Co ciekawe użytkownicy systemu Android mogą pobrać bezpłatną aplikację do zmiany tekstu na mowę, Buddy, która pozwala na odczytywanie powiadomień lub wiadomości tekstowych- SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger i nie tylko. To daje pewność, że słuchawki Outlier nigdy nie pozwolą na pominięcie ważnej wiadomości ani powiadomienia, będąc w podróży.

Wbudowany mikrofon z mechanizmem ClearSpeech™, aktywnie tłumi zakłócenia zewnętrzne i cyfrowo poprawia przejrzystość mowy, aby rozmowy brzmiały głośno i wyraźnie. Ponadto jest zgodny z technologią HD Voice2, więc rozmowy telefoniczne brzmią tak jak na żywo.

Słuchawki Outlier pozwalają na uzyskanie dostępu do danych na karcie microSD i ich modyfikację bezpośrednio z komputera po włączeniu trybu pamięci masowej. Dzięki tej opcji nie trzeba wyjmować karty pamięci i podłączać jej do komputera w celu zarządzania muzyką. Wszystko to wygodnie i bez problemów.

Zaprojektowany pod kątem łatwego strumieniowego przesyłania dźwięku przekaźnik Creative BT-W2 przesyła dźwięk i głos z komputera PC/Mac przy niewielkim opóźnieniu. Zapewnia to synchronizację dźwięku i obrazu w czasie rzeczywistym oraz komunikację głosową przy niskim opóźnieniu podczas rozmów w programie Skype i wideokonferencji.

Gracze mogą podłączyć przekaźnik Creative BT-W2 do konsoli PlayStation 4, aby uzyskać lepszą jakość muzyki przesyłanej bezprzewodowo i komunikacji głosowej za pomocą słuchawek Outlier.

Słuchawki Creative Outlier dają możliwość 10-godzinnego odtwarzania muzyki lub 8 godzin rozmów po jednym naładowaniu. Wystarczy naładować słuchawki przez port USB, korzystając z dostępnego w zestawie kabla.

Słuchawki Outlier wykonano z trwałych i lekkich materiałów, dlatego idealnie sprawdzą się podczas długiego użytkowania. Poduszki z miękkiej skóry ekologicznej dopasowują się dokładnie do uszu, zapewniając najlepszy komfort. Konstrukcja nauszna gwarantuje wygodę ułatwiającą noszenie i słuchanie muzyki przez wiele godzin dzięki mniejszym muszlom. Dodatkowo nie izoluje całkowicie od dźwięków otoczenia, pozwalając na swobodne kontynuowanie wykonywanych czynności.

Wbudowana funkcja Lap Timer umożliwia przesyłanie komunikatów głosowych dotyczących czasów okrążeń i całkowitego czasu aktywności związanej ze słuchawkami Outlier.

Do słuchawek Outlier można przymocować pierścienie akustyczne, aby dopasować je do swojego stylu. Sześć par silikonowo-gumowych pierścieni akustycznych daje wiele możliwości na wyrażenie własnego stylu.

cena: 399 złotych

Creative Firma Creative działa na rynku od 1981 r., a jej główna siedziba znajduje się w Singapurze. Zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster i odtwarzaczy osobistych, początkując multimedialną rewolucję. Creative ma w swojej ofercie m.in. karty dźwiękowe, bezprzewodowe głośniki multimedialne, wzmacniacze słuchawkowe i słuchawki, oraz różnorodne peryferia i akcesoria komputerowe. Wyłącznym przedstawicielem marki Creative w Europie Środkowo-Wschodniej jest firma PowerSales International, którą utworzyli byli pracownicy polskiego biura Creative Labs.
PowerSales International powstał w marcu 2009 roku, firmę utworzyli byli pracownicy polskiego biura Creative Labs. Zespół posiada 12 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów Creative, gwarantujące zachowanie najwyższych standardów współpracy z partnerami i klientami końcowymi. Firma jest wyłącznym przedstawicielem Creative w Europie Środkowo – Wschodniej.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj