CREATIVE SOUND BLASTER EVO ZxR

CREATIVE SOUND BLASTER EVO ZxR
Bezprzewodowe słuchawki z trzema trybami odsłuchu do wyboru - gra, film, muzyka. Cena zestawu - 1199 zł 

Creative Sound Blaster Evo ZxR to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy łamiący dotychczasowe stereotypy. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że wychodzi on naprzeciw wysokim oczekiwaniom różnych grup użytkowników.

Zdecydowana większość słuchawek gamingowych sprawdza się jedynie podczas multimedialnych potyczek. Nie ma w tym nic złego, ale przynajmniej część graczy nie ogranicza swojej aktywności na wirtualnych zmaganiach. Z myślą o tych użytkownikach Creative opracował model Sound Blaster Evo ZxR. To słuchawki, które doskonale zdają egzamin podczas gry w Minecraft, słuchania najnowszych hitów Rihanna’y czy oglądania serialu „Gra o tron”. Aplikacja Sound Blaster Central pozwala użytkownikowi wybrać jeden z trzech profili – gra, muzyka, film.

Słuchawki posiadają piećdziesięciomilimetrowe przetworniki Sound Blaster EVO ZxR’s FullSpectrum odtwarzające dźwięk w pełnym słyszalnym zakresie, wychwytując najdrobniejsze detale. Wierne odwzorowanie brzmień jest w dużej mierze udziałem procesora SB-Axx1. Creative Sound Blaster Evo ZxR wykorzystują technologie Bluetooth oraz NFC. Ta ostatnia pozwala za pomocą zbliżenia sparować słuchawki ze źródłem dźwięku. Zestaw obsługuje także standardy aptX i ACC, dbające o to, żeby podczas bezprzewodowej transmisji dźwięku nie występowały opóźnienia. Niemniej zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą skorzystać z przewodu analogowego.

Słuchawki prezentują się naprawdę okazale, co nie jest regułą w przypadku akcesoriów gamingowych. To zasługa ciekawego wzornictwa oraz starannie dobranej kolorystyki. Czerń idealnie współgra z czerwienią, a srebrne dodatki podkreślają estetykę wykonania.

Cena zestawu słuchawkowego Sound Blaster Evo ZxR to 1199 PLN.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj