CREATIVE SOUND BLASTER ROAR

CREATIVE SOUND BLASTER ROAR
Nie będziemy silić się na poetycki opis tego bezprzewodowego głośniczka. Zrobili to już jego pijarowcy. "Roar to ryk porządnych dźwięków, wydobywających się z mini kolumny marki Creative" - napisali w informacji. Więcej kwiatków - poniżej. Wszystkie błędy, a niektóre są naprawdę bardzo zabawne, pochodzą od nadawcy, czyli agencji White-Magic, z dumą obsługującej firmę Creative

Sound Blaster Roar – bezprzewodowa kolumna, która grzmi mocą swojego dźwięku.

Roar to ryk porządnych dźwięków, wydobywających się z mini kolumny marki Creative.

Rynek bezprzewodowych kolumn w ostatnim czasie, znacznie się powiększył. Jednak Sound Blaster Roar nie ma sobie równych. Już na wstępie wyróżnia się stosunkiem gabarytów, do wielkości mocy samego dźwięku. Słowo „mini” jest całkowicie uzasadnione w przypadku gabarytów, bo Sound Blaster Roar to trochę ponad 20 cm długości i około 11 cm szerokości. W tej niewielkiej kolumnie, mieszczą się aż dwa kompaktowe i wydajne przetworniki 1,5″ oraz aktywny przetwornik 2.5″ o dużym wychyleniu membrany, dwa indywidualne wzmacniacze i dwie skierowane w bok membrany pasywne, dzięki czemu muzyka zagrzmi w każdym pomieszczeniu.

Przycisk znajdujący się na mini kolumnie, o nazwie „Roar” jest funkcją, która dostarcza dodatkową moc zwiększając głośność i głębię dźwięku sprawiając, że staje się bardziej przestrzenny.

Zarówno funkcjonalność jak i unikatowy wygląd Roar został podsumowany nagrodą przyznaną przez Red Dot Awards 2014, czyli przez ekspertów największego i najbardziej prestiżowego konkursu wzornictwa przemysłowego. Przenośna kolumna Sound Blaster Roar idealnie komponuje się w większości pomieszczeń, lokalach użytkowych, jak i w plenerze. W przypadku kolumn bezprzewodowych, często wielbiciele muzyki pytają, czy istnieje możliwość podłączenia się do kolumny dwoma urządzeniami jednocześnie. To właśnie funkcja NFC daje możliwość bezproblemowego parowania Bluetooth, nie jednego, a wspomnianych dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu jesteśmy mobilni i nie musimy być podłączeni standardowo przez kabel, który w razie czego jest w komplecie z Sound Blaster Roar.

Kolumna umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych bez konieczności podnoszenia telefonu oraz nagrywanie muzyki i połączeń które zapisywane są na karcie microSD.

Sound Blaster Roar to niezaprzeczalna, wysoka jakość dźwięku i uhonorowany design, jednak ten niewielki sprzęt ma w sobie sporo fantazji.

Tryb Live-Saver odtwarza dźwięki w różnych odstępach czasu, aby pomóc Ci zachować przytomność. Wspomniane dźwięki to np. dźwięk otwierających się drzwi, piły mechanicznej itp.

Z kolei gdy jesteś miłośnikiem zasypiania przy muzyce, możesz włączyć tryb Bedtime dzięki któremu stopniowo muzyka będzie się wyciszać, aż całkowicie kolumna wyłączy się. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się błogim snem bez zbędnego, nocnego wstawania.

Sound Blaster Roar to produkt specjalnie traktowany rownież na polskim rynku, dlatego powstała specjalna, dedykowana strona www.creativeroar.pl. Mini kolumnę można kupić w cenie 669PLN

Zobaczcie też http://www.instagram.com/creativepolskaKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj