CREATIVE SOUND BLASTER X7 LIMITED EDITION

CREATIVE SOUND BLASTER X7 LIMITED EDITION
Specjalna edycja bardzo ciekawej zewnętrznej karty dźwiękowej w perłowo białej, limitowanej wersji

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition to zewnętrzna karta dźwiękowa wyposażona w niezwykle funkcjonalny system o wysokiej rozdzielczości dźwięku (HRA). Dodatkowo posiada wbudowany potężny wzmacniacz słuchawkowy oraz stereofoniczny do podłączenia kolumn pasywnych.

Sound Blaster X7 Limited Edition otrzymał dwie niezwykle prestiżowe nagrody CES Innovations Awards 2015 – w kategoriach „Elementy i akcesoria domowych systemów audio/wideo” oraz „Sprzęt i podzespoły komputerowe”. W ten sposób dołączył do niewielkiej grupy produktów, którym przyznano to wyróżnienie, otrzymując wysokie noty we wszystkich ocenianych kryteriach. Sound Blaster X7 Limited Edition został uznany przez serwis Tom’s Hardware za najlepszy produkt 2015 r. Tytuł ten jest przyznawany urządzeniom za innowacyjność i doskonałość wykonania, wyprzedzającym inne produkty elektroniki użytkowej wprowadzone na rynek w tym roku.

Sound Blaster X7 Limited Edition jest wszechstronną biurkową integrą. Ma ogromną liczbę funkcji, w tym wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, stereofoniczny oraz konwerter c/a. Ma też wbudowaną technologie łączności międzyplatformowej oraz inteligentnej poprawy jakości dźwięku. Sound Blaster X7 Limited Edition z wbudowanym potężnym wzmacniaczem o mocy 100 W, zapewnia wysokiej jakości dźwięk o niezwykłej czystości. DAC z odstępem sygnału od szumu na poziomie 127 dB znakomicie radzi sobie z każdym materiałem muzycznym, nawet tym o rozdzielczości 192 kHz.

Wyselekcjonowane komponenty, w tym m. in. kondensatory Nichicon Fine Gold pozwalają wznieść się na wyżyny jakości dźwięku. W pełni konfigurowalny Sound Blaster X7 Limited Edition umożliwia wymianę wzmacniaczy operacyjnych, dzięki czemu w dużym stopniu można dostosować brzmienie do własnych potrzeb. Sound Blaster X7 Limited Edition to doskonały, wszechstronny system dźwiękowy, który umieszczono w stylowej, kompaktowej, trapezoidalnej obudowie, umożliwiającej wykorzystanie praktycznie każdego urządzenia w roli transportu sygnału, nawet konsolami PlayStation 4 czy Xbox One. Potężny, przestrzenny dźwięk bez najmniejszych problemów pozwala przenieść się do świata gier.

Wydajny i znakomity brzmieniowo wzmacniacz cyfrowy to pracujący w klasie D układ TPA3116D2 o mocy 100 W (2 x 50 W przy 4Ω*). Umożliwia podłączenie podstawkowych lub wolnostojących kolumn pasywnych. Sound Blaster X7 Limited Edition wyposażony jest w przełącznik impedancji (zakres od 4Ω do 8Ω). Produkt ma zaimplementowaną technologię Bluetooth 4.1, zgodną z kodekami aptX® o niskiej latencji.

Na przednim panelu Sound Blastera X7 Limited Edition znajdują się dwa specjalne mikrofony, które gwarantują bezkompromisową jakość nagrywanego dźwięku. Technologia CrystalVoiceTM wykorzystuje innowacyjne algorytmy stworzone specjalnie w celu zapewnienia krystalicznej czystości głosu w grach wieloosobowych, internetowych czatach oraz konferencjach wideo.

Do urządzenia Sound Blaster X7 Limited Edition dołączone jest inteligentne oprogramowanie umożliwiające sterowanie z poziomu komputera PC, laptopa, tabletu czy smartfona.

Cena Sound Blaster X7 Limited Edition to 499 EUR

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj