CREATIVE SOUND BLASTERX G5

CREATIVE SOUND BLASTERX G5
Karta należy do rodziny Sound BlasterX Gaming Series i obsługuje dźwięk w jakości HD w standardzie 7.1. Jej integralnym elementem jest wzmacniacz słuchawkowy, pozwalający podłączyć słuchawki o impedancji 600 Ω.

Sound BlasterX G5 posiada wysokiej klasy wielordzeniowy procesor SB-Axx1. Gracz może zatem delektować się najwyższą klasą dźwięku, w tym również 3D. Karta doskonale zdaje egzamin podczas miksowania dźwięku wielokanałowego oraz w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać realistyczne brzmienie w słuchawkach.

Sound BlasterX G5 wykorzystuje przetwornik gwarantujący stosunek sygnału do szumu na poziomie 120 dB. Obsługuje formaty do poziomu 24/192.

Producent wraz z kartą dostarcza oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro, otwierające szerokie możliwości w zakresie konfiguracji i dostosowania profili audio do poszczególnych gatunków gier. Z kolei poręczny, podświetlany potencjometr pozwala sterować głośnością w czasie wirtualnych potyczek.

Sound BlasterX G5 wyposażono w standardowe porty wejścia i wyjścia powszechnie występujące we współczesnych produktach audio. Karta posiada też wejścia i wyjścia line-in, optyczne oraz umieszczony na tylnym panelu port USB, do którego można podłączyć klawiaturę lub mysz.

Cena: ok. 650 zł

SB G5_2

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj