CREATIVE SOUND BLASTERX H5

CREATIVE SOUND BLASTERX H5
Słuchawki, które zaprojektowano z myślą o graczach.

Creative Sound BlasterX H5 to zestaw do wielogodzinnego grania oraz słuchania muzyki. Jest wyposażony w duże i efektywne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm o pełnym paśmie przenoszenia. Skuteczność na poziomie 118 dB/mW sprawia, że poziom dźwięku należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń.

Sound BlasterX H5 to połączenie miękkiego w dotyku plastiku, gąbki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry ekologicznej. Sprzęt jest bardzo wygodny i ergonomiczny, ma elastyczny jednoczęściowy pałąk. Podczas projektowania słuchawek specjaliści Creative zadbali o poczucie najwyższej wygody również dla tych, którzy są zmuszeni do noszenia okularów. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego głos jest wyraźny nawet w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu.

SB H5_Creative

Po zakończeniu gry można odłączyć mikrofon i rozpocząć słuchanie muzyki. Korzystając z pilota na kablu, łatwo i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności, a nawet połączeniami głosowymi. W każdym momencie można przełączyć się na rozmowę telefoniczną.

Zestaw może być używany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, a także z PlayStation® 4.

cena: 549 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj