CREATIVE SOUND BLASTERX H5

CREATIVE SOUND BLASTERX H5
Zestaw słuchawkowy dla graczy. Ma konstrukcję sprawdzoną pod względem ergonomii, zapewniającą wygodę podczas długich sesji grania i odporność na uszkodzenia podczas intensywnej zabawy.

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest wyposażony w duże i efektywne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm o pełnym paśmie przenoszenia. Parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H5 należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń. Można doświadczyć drżenia zwalających na kolana wybuchów oraz grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest stworzony do grania przez wiele godzin. Doskonałe połączenie miękkiego w dotyku plastiku, gąbki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry ekologicznej jest doskonałym uzupełnieniem metalowych elementów konstrukcji – dzięki temu zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest bardzo wygodny i ergonomiczny. Można skupić się na grze przez cały dzień, nawet jeśli używa się okularów.

Umiejętne wykorzystanie fizyki i inżynierii mechanicznej sprawia, że elastyczny i jednoczęściowy pałąk ze wzmocnionej stali układa się wokół głowy z optymalnym uciskiem i dokładnym dopasowaniem, zapewniając komfort bez ograniczania stabilności i wytrzymałości. W zestawie słuchawkowym Sound BlasterX H5 zastosowano przechylony przetwornik, umożliwiając tym samym uzyskanie niewielkiej komory akustycznej w celu zminimalizowania rezonansu w muszlach. Pozwala to na uzyskanie doskonałej czystości w całym paśmie częstotliwości, lepszej separacji dźwięków, gdzie każdy szczegół jest wyostrzony i wyraźny.

Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego głos jest wyraźny nawet w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu. Ponadto, można odłączyć mikrofon i korzystać z kompaktowych słuchawek, z których muzyka będzie brzmieć doskonale także w drodze.

Korzystając z pilota na kablu, można łatwo i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności i połączeniami głosowymi. Zestaw słuchawkowy Creative Sound BlasterX H5 oferuje różne sposoby połączeń, co umożliwia grę na wielu urządzeniach. 4-pinowy kabel 3,5 mm może być używany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, jak np.: smartfony, iPhone i iPad, a także najnowszymi konsolami do gier, na przykład PlayStation® 4.

W zestawie dostępny jest rozdzielacz typu Y o długości 1,2 m (zgodny ze starszymi kablami 3-pinowymi) – jedną końcówkę należy podłączyć do wejścia mikrofonu, a drugą do wyjścia audio.

Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier. Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kul w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są niezwykle realistyczne.

cena: 599 PLN

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj