CREATIVE SOUND BLASTERX H7 TOURNAMENT EDITION

CREATIVE SOUND BLASTERX H7 TOURNAMENT EDITION
Słuchawki dla graczy, audiofile też mogliby się nimi cieszyć, gdyby nie byli zblazowanymi snobami.

Sound BlasterX H7 Tournament Edition wyposażone zostały w ulepszone przetworniki 50mm FullSpectrum o lepszej dynamice i czułości. Odłączany mikrofon został przeprojektowany i ulepszony w celu zwiększenia czułości, lepszej redukcji szumów, nawet w głośnym otoczeniu gier. Wprowadzono nowe płyty na obudowie słuchawek ze szczotkowanego metalu z czarnym wykończeniem i srebrnym szlifem dookoła. Na płytach czerwony, podświetlany znak X, świecący po podłączeniu przez USB. Dodatkowo czerwone kable połączeniowe, czerwona wyściółka wewnątrz muszli słuchawek i duże oznaczenia L i R sprawiają, że zestaw słuchawkowy jest bardzo łatwy w obsłudze, a przy tym efektowny.

Jest to pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy zaprojektowany do współpracy z mocno zróżnicowanymi grami. H7 TE posiada podwójny system podłączania sygnału. W trybie USB użytkownik może zaprogramować swój zestaw słuchawkowy w profesjonalnej aplikacji X-Plus, która oferuje specjalnie dostrojone profile audio przeznaczone dla wielu popularnych konkurencyjnych ze sobą gier, takich jak Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive and DotA 2 z dopasowaniem do różnych wersji i mutacji.

Ustawienia dźwięku w X-Plus mogą być zapisane w pamięci słuchawek, a następnie odtwarzane podczas turniejów bez konieczności instalacji oprogramowania na miejscu. Po podłączeniu przez USB, użytkownicy mogą również zdecydować się na korzystanie z oprogramowania PC Engine BlasterX Acoustic, aby w pełni dostosować swój dźwięk do oczekiwań i poprawić jego przestrzeń wykorzystując system 7.1 Surround.

W trybie analogowym H7 TE oferuje dynamiczny profil dźwięku o zrównoważonych proporcjach tonów wysokich, średnich i niskich.

Sound BlasterX H7 to słuchawki dla wymagających graczy, które są trwałe, wygodne i oferują najlepszą jakość dźwięku dzięki konwerterowi DAC USB z audio w jakości 24 bity/96 kHz.

Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro to zestaw w pełni konfigurowalnych technologii przetwarzania dźwięku opracowanych i dostosowanych specjalnie z myślą o słuchawkach Sound BlasterX H7.

Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro obsługuje technologię Scout Mode™, która zapewnia przewagę taktyczną w walce!

Dzięki wytrzymałym elementom z wzmocnionego aluminium słuchawki H7 Tournament Edition są bardzo lekkie. Są również tak wytrzymałe, że z łatwością sprostają trudom codziennego użytkowania.

PODSTAWOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU

• Ulepszone przetworniki 50mm FullSpectrum
• Poprawiony odłączany mikrofon z redukcją szumów
• Nowe płyty na słuchawkach ze szczotkowanego metalu z ciemnym wykończeniem i z czerwonymi kablami
• Czerwone tkaniny w muszlach słuchawek, z mocno widocznymi oznaczeniami L i R
• Podwójny system dźwiękowy z programowaniem X-Plus sprzętu, to dodatkowy atut podczas turniejów
• Złącze USB umożliwia korzystanie z dźwięku 7.1 i wysokiej rozdzielczości cyfrowego dźwięku bezstratnego
• Alternatywne połączenie analogowe daje zrównoważony, naturalny dźwięk z dowolnego urządzenia odtwarzającego

Ceny i dostępność

Sound BlasterX H7 Tournament Edition będą dostępne na polskim rynku w cenie 559 zł jeszcze w lutym 2017.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj