CRESYN DO SMARTFONA

CRESYN DO SMARTFONA
Zazwyczaj producenci smartfonów dodają do nich słuchawki wątpliwej jakości – takie, dzięki którym klient będzie mógł uruchomić sprzęt, ale na pewno nie wykorzysta pełni ich możliwości. Na rynku jest masa dobrze grających zaawansowanych konstrukcji, lecz ich cena nie jest niska

Cresyn znany jest z tworzenia niedrogich, ale bardzo dobrze wykonanych i brzmiących słuchawek. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzył dwa nowe modele: Cresyn AXE5S oraz Cresyn C120S – zawansowane technologicznie i dźwiękowo słuchawki w niskiej cenie.

To, co wyróżnia serię AXE to wyrafinowany design i bardzo dobre brzmienie. Nowy model tej serii to AXE5S wyposażony w pilota z mikrofonem. Dzięki temu słuchawki doskonale sprawdzą się we współpracy z większością urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Budowa słuchawek pozwala na wielogodzinne słuchanie bez oznak zmęczenia. To właśnie duża zaleta konstrukcji “Half in-ear”.

Są to prawdopodobnie najlepsze na rynku słuchawki biorąc pod uwagę cenę i jakość. Słuchawki odtwarzają muzykę wiernie i z realistycznym oddaniem akustyki nagrania. Prezentują mocne i dynamiczne brzmienie. Słuchawki świetnie się też prezentują. Niebanalna stylistyka, znakomicie dobrane materiały wykończenia oraz agresywny design robią pozytywne wrażenie. Przy cenie dla klienta 89zl z VAT, słuchawki są zdecydowanie godne polecenia.

Dane techniczne:

Typ: Half In-ear

Przetworniki: Ø 14,3 mm

Impedancja: 32 Ω

Czułość: 103 dB / mW

Max. Moc wejściowa: 40 mW

Przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz

Długość przewodu: 1,2 m

Wtyczka: 3.5mm pozłacana

Akcesoria: futerał, 4 rozmiary nakładek

Cresyn C120S to małe i bardzo wygodne słuchawki dokanałowe. Konstrukcja słuchawek wzbogacona jest o pilota z mikrofonem, który pozwala na współprace ze smartphonami, tabletami, odtwarzaczami mp3/mp4 i telefonami.

Brzmienie słuchawek to w swojej klasie cenowej spore zaskoczenie gdyż brzmią jak produkt znacznie droższy. Słuchawki maja brzmienie zbalansowane, z wyraźnym ukierunkowaniem w stronę mocnego dobrze kontrolowanego basu. Dobre tłumienie dźwięków zewnętrznych pozwala cieszyć się muzyka bez zbędnych zakłóceń wynikłych z hałasu otoczenia. Pilot jest wygodny w użytkowaniu a wykorzystany mikrofon zapewnia doskonałą jakość podczas rozmów.

Na uwagę zasługuje również wygląd, który przypadnie do gustu wielu osobom lubiącym dyskretny urok. Słuchawki występują w kolorze białym i czerwono/czarnym. Cena detaliczna modelu to: 99zl z Vatem

Dane techniczne:

Typ przetwornika: dynamiczny 10 mm

Impedancja: 16ohm

Czułość 110dB

Maxymalna moc: 40mW

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Przewód : symetryczny 1,2 m

Wtyk: jack 3,5 mm
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj