CYRANKOWA NONSZALANCJA

CYRANKOWA NONSZALANCJA
Szalikokaptury słuchawkowe uniseks!

W grudniu 2015 r. Antonina Samecka i Klara Kowtun, projektantki RISK made in Warsaw, zainspirowane linią i kolorystyką nausznych słuchawek Sony „h.ear on” zaprojektowały szalikokaptur, czyli szykowne zastępstwo dla szalika i czapki będące elementem odważnej miejskiej stylizacji.

Szalikokaptury o wdzięcznej nazwie „Nonszalancja” z zewnątrz uszyte są z miękkiej dresowej dzianiny w klasycznej czerni, ale wnętrze mają w intensywnych kolorach idealnie spasowanych z odcieniami słuchawek – dzięki temu można je nosić na dwie strony. Szalikokaptur, słuchawki „h.ear on” oraz cały zestaw, stworzony przez Sony i RISK made in Warsaw z myślą o melomanach i miłośnikach dobrego stylu, można już nabyć w sklepie internetowym www.riskmadeinwarsaw.com oraz w Risky Shopie przy ul. Szpitalnej 6 w Warszawie.

Limitowany zestaw złożony ze słuchawek z linii „h.ear on” i szalikokaptura „Nonszalancja” to propozycja uniseks dla wszystkich, którzy lubią ciepło, muzykę w wysokiej rozdzielczości i stylowe ubrania, które nie psują fryzury.

hear_on_L_std_150622-Large

„Uznałyśmy, że musimy stworzyć coś, co tak ładnych słuchawek nie zasłoni, a jednocześnie podkreśli fakt, że gdy słuchasz muzyki to wchodzisz w swój prywatny, trochę magiczny świat – „h.ear on” naprawdę dobrze izolują od otoczenia. Tak powstały szalikokaptury – coś co uwielbiamy nosić, bo bez względu na to, w co poza tym jesteśmy ubrane, stylizacja nabiera zdecydowanego charakteru. Tak samo jest z dużymi słuchawkami – to element stylu.„Nonszalancje” z zewnątrz są stonowane, czarne, a wewnątrz w megamocnych kolorach, dokładnie dobranych pod słuchawki (zdobycie materiałów, co by się bez pudła, zgrały to spory wyczyn!)” – podkreślają Antonina i Klara.

Linia nausznych słuchawek „h.ear on” powstała przede wszystkim z myślą o miejskim stylu życia i unikalnym charakterze użytkownika. Słuchawki są dostępne w czterech żywych kolorach – limonkowym, cyrankowym, ciemnoróżowym, ceglastoczerwonym oraz w wersji grafitowej, dla miłośników klasyki. W tych samych kolorach występuje szalikokaptur. Żeby podkreślić wielkomiejski charakter projektu, odbyła się również wyjątkowa sesja zdjęciowa pokazująca troje warszawiaków na tle stolicy, nie mniej stylowej niż Londyn czy Nowy Jork. Zdjęcia wykonał Szymon Brzóska, fotograf prowadzący blog Style Stalker, który jest mistrzem streetowych, ale bardzo klimatycznych zdjęć.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj