CYRUS ONE

CYRUS ONE
Mały, ale potrafi kopać jak dziki.

Cyrus ONE to multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Doskonały projekt zespołu Cyrus R & D zaowocował rozwiązaniem, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć to, co najlepsze w odtwarzanej muzyce, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.

Cyrus ONE jest bogato wyposażony i posiada:
– wzmacniacz mocy Klasy D trzeciej generacji Cyrusa, zapewniający 2 x 100W mocy (dla 6 Ω przy 0.1% THD + N),
– aptX ® zgodne ze standardem Bluetooth ®
– wysokiej mocy, wysokonapięciowy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
– wejście gramofonowe (MM Phono)
– 4 wejścia liniowe, które są sercem wielu systemów lifestylowych.

Pilot na podczerwień może sterować głośnością i przełączaniem wejść, a także regulacją jasności diod LED, przystosowując wyświetlacz do preferencji użytkownika. Wieloletnie doświadczenie inżynierów Cyrusa gwarantuje najwyższy poziom jakości odtwarzanej przez ONE muzyki.

CECHY & ZALETY

Wzmacniacz Wysokiej Mocy

2 x 100 W zapewnia ponadprzeciętną moc w swojej klasie. Cyrus ONE wysteruje i skontroluje dowolny głośnik, niezależnie od jego wielkości. Wszystko, co było możliwe w obwodzie zasilania znalazło zastosowanie w Cyrus ONE. Dzięki temu prezentowana muzyka brzmi z ogromnym zakresem dynamiki i potencjałem energii, uwzględniając jednocześnie szczegółowość godną 3D. Cyrus ONE zwalnia użytkownika z konieczności zakupu dużych, nieporęcznych, nieefektywnych „klocków” wzmacniaczy.

Wejście gramofonowe MM (ruchomy magnes)

Cyrus One jest wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy, który jest kompatybilny ze wszystkimi wkładami MM i nie wymaga dodatkowych regulacji czy konfiguracji. Pozwala to na odtwarzanie ulubionych płyt winylowych z większości gramofonów.

Impedancja głośnika. Regulacja

SID – (detekcja impedancji głośnika) automatycznie dopasowuje wyjście wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że Cyrus ONE toleruje wszystkie typy głośników. Budowanie systemów stereo z zastosowaniem wzmacniacza Cyrus ONE nagle stało się łatwiejsze.

Wyjścia Przedwzmacniacza

Gniazda Pre-Out na panelu tylnym umożliwiają podłączenie dodatkowych wzmacniaczy mocy w celu rozbudowy systemu dla wysterowania bardziej wymagających głośników. Oznacza to, że gabaryty i moc wyjściowa Cyrusa ONE nie ogranicza go w możliwości współpracy z dowolnymi kolumnami głośnikowymi, jakie ma zamiar wybrać użytkownik.

Bluetooth (aptX®)

aptX® zgodne ze standardem Bluetooth pozwala na przesyłanie sygnału z telefonu lub komputera za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Zapewnia to maksymalną elastyczność bez konieczności korzystania z sieci domowej lub skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą szybko i łatwo korzystać z ich własnych zasobów muzycznych zapisanych na ich urządzeniach przenośnych.

AV Direct (bezpośrednio)

Możliwość uruchomienia Cyrus ONE jako wzmacniacza mocy w trybie bypass AV umożliwia łatwe zintegrowanie go z dowolnym systemem kina domowego, a jednocześnie oferuje znakomitą wydajność muzyczną.

Wzmacniacz słuchawkowy klasy AB

Dużej mocy, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB wysteruje prawie wszystkie typy słuchawek. Gniazdo słuchawkowe umieszczone na przedniej płycie ułatwia korzystanie z niego. Cyrus ONE oferuje wysoki poziom wydajności muzycznej dla odsłuchu osobistego połączony z łatwością i wygodą.

Nowoczesny design

Uderzająca konstrukcja zawiera białe diody LED zaznaczające wybrane wejście oraz poziom głośności odtwarzania. Intensywność diod LED może być regulowana i dostosowana do oświetlenia w lokalnym środowisku. Z teksturą miękkich w dotyku gałek, polerowanej płycie czołowej oraz starannie dobranych lakierach; Cyrus ONE będzie wyglądać oszałamiająco w każdym pomieszczeniu.

cyrus-one-front

SPECYFIKACJA

Łączność:
– Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy (MM Phono)
– AptX® zgodny ze standardem Bluetooth
– Wyjście Pre
– 4 wejścia liniowe – w tym AV Bypass
– Dużej mocy, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB
– Terminale głośnikowe kompatybilne Bi-wire

Kontrola:
– Pilot na podczerwień
– Możliwość modernizowania oprogramowania – aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania nowych funkcji (przez użytkownika we własnym zakresie)

Właściwości techniczne:
– Wzmacniacz klasy D 3. generacji – wyjścia 2 x 100W
– SID – Wykrywanie Impedancji głośników
– Duży transformator toroidalny – zasilacz liniowy dla minimalizacji szumów
– Jedenaście oddzielnych obwodów zasilacza – dla maksymalnej separacji poszczególnych obwodów

Wymiary i wykończenie:
– Wymiary: (W x S x D) – 85 x 220 x 390mm
– Waga – 5,6 kg
– Teksturowane, gumowane pokrętła oraz czarne wykończenie na wysoki połysk

CENA DETALICZNA: 4 190 PLN

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj