CZARNA PARA

CZARNA PARA
Naprawdę nie rozumiemy, dlaczego w salonach nie sprzedaje się zestawów składających się np. z gramofonów i dopasowanych do nich foteli...

A można by przecież tworzyć pary absolutnie niepowtarzalne, luksusowe, jedyne w swoim rodzaju i znajdujące się na szczytach dobrego gustu i rzadkiego w naszych czasach tradycyjnego epikureizmu. Oto właśnie pojawiły się dwa przedmioty wręćz stworzone dla siebie, predestynowane, aby być razem i wzajem podkreślać swoją wyjątkowość w związku przeznaczenia, wygody i najwyższych oczekiwań.

Firma Avid przedstawiła właśnie dwa modele swoich gramofonów – Acutus SP i Acutus Reference SP – w genialnej wersji Black, która długo nie mogła się ukazać z uwagi na problemy z odpowiednią jakością tego finiszu. I niemal jednocześnie Vitra wypuściła limitowaną edycję kultowego fotela Eamesów, najbardziej pożądanego audiofilskiego fotela wszech czasów, w kolorze – a jakże! – czarnym.

Jeśli to przypadek, to chcielibyśmy również uwierzyć w to, że Bogusław Linda urodził się, aby zagrać rolę ojca Mateusza w serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Cena kompletu składającego się z czarnego gramofonu oraz fotela z podnóżkiem to 12 lub 17 tys. funtów – w zależności od modelu Acutusa – i jakieś 30-35 tys. zł za Eamesów. Drogo, ale ciągle poniżej 100 tys. zł!


Kategorie: NOWOŚCI
Tags: Avid, Eames Chair

Skomentuj