CZYSTA GRA

CZYSTA GRA
Zestaw słuchawkowy dla graczy Sennheiser GSP 550 jest już dostępny w Polsce.

Sennheiser wprowadził na polski rynek nowy zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 550, dedykowany komputerom PC. Zaawansowane akustycznie słuchawki z realistycznym dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby Surround można nabyć na stronie internetowej producenta  www.sennheiser.pl.

GSP 550 to połączenie wysokiej jakości dźwięku, z której słynie Sennheiser, z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby. Dzięki opatentowanej, otwartej konstrukcji przetworników słuchawki zapewniają naturalne, czyste brzmienie o basowym charakterze, a technologia 7.1 Dolby Surround tworzy rozszerzoną scenę dźwiękową. Specjalne rozmieszczenie przetworników w nausznikach zapewnia przekazywanie dźwięku bezpośrednio do uszu.

Zestaw słuchawkowy GSP 550 jest wyposażony w elegancką i intuicyjną kartę dźwiękową Surround Dongle, zintegrowaną z kablem, która aktywuje dźwięk 7.1 za jednym kliknięciem przycisku Dolby. Intuicyjne oprogramowanie na PC pozwala również dostosowywać doznania dźwiękowe do różnych trybów dźwięku przestrzennego i oferuje cztery ustawienia korektora: gry, e-sport, muzyka i opcja wyłączenia efektów, która zapewnia neutralną jakość dźwięku.

Doskonały komfort dopasowany do gracza

Niezależnie od tego, jak długo trwa sesja gry, GSP 550 zapewniają wygodę dzięki ergonomicznemu wzornictwu i dokładnemu dopasowaniu do użytkownika. Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i wytrzymałość konstrukcji. Oferują też funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której idealnie leżą i nie uciskają głowy. Wentylowane nauszniki są wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane poduszki pokryte miękkim i oddychającym materiałem.

Krystalicznie czysta komunikacja

GSP 550 zostały wyposażone w zaawansowany mikrofon z redukcją szumów, który gwarantuje krystalicznie czystą komunikację. Trzy ustawienia efektu samosłyszalności, które można wybierać za pomocą oprogramowania, pozwalają graczom dokładnie dopasować poziom własnego głosu w tle. Mikrofon można szybko wyciszyć podczas gry, podnosząc ramię wysięgnika do góry. Regulacja głośności dźwięku odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła na muszli słuchawki.

Cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy GSP 550 dostępny jest od końca listopada 2018 w cenie katalogowej 1049 złotych na www.sennheiser.pl.

 

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj