DALI RUBICON

DALI RUBICON
Najnowsza seria głośników DALI, zaprojektowanych i zbudowanych od podstaw w Danii

W linii wykorzystana jest technologia najwyższej serii EPICON, jest jednak ona bardziej przystępna cenowo. Wyjątkowo lekkie przetworniki wysokotonowe o miękkiej kopułce i charakterystyczne dla Dali membrany wykonane z użyciem włókien drzewnych, tworzą pełną, dynamiczną scenę muzyczną prezentując słuchaczom pełnię dźwiękowych możliwości na tyle zróżnicowanych, że głośniki spełniają oczekiwania nawet doświadczonych audiofilów. Unikatowa technologia Dali budowy systemu magnesów SMC (Soft Magnetic Compound) jest kluczem do redukcji zakłóceń i możliwości odtwarzania niezwykle klarownego, naturalnego dźwięku. Proste, zgrabne, stylowe wzornictwo obudów głośników serii RUBICON dopełnia jakości nowej serii.

Seria RUBICON składa się z pięciu modeli

DALI RUBICON 2
Kompaktowy głośnik podstawkowy RUBICON 2 jest bogaty w detale, a jego niewielkich rozmiarów obudowa kryje w sobie imponująco mocny bas.

DALI RUBICON 5
Najmniejszy z rodziny głośnik podłogowy RUBICON 5 oferuje soczystą i szczegółową reprodukcję dźwięku w zakresie wysokich częstotliwościach oraz bardzo szerokie pasmo przenoszenia, które od lat jest cechą charakterystyczną wszystkich głośniku marki DALI.

DALI RUBICON 6
Głośnik RUBICON 6 oferuje nieco wyższą moc, dzięki podwójnym głośnikom niskotonowym z włókien drzewnych.

DALI RUBICON 8
Tworzący zdumiewająco dużą scenę muzyczną z trzema przetwornikami o membranach z włókien drzewnych, by zmaksymalizować separację odtwarzanego pasma dźwięku, RUBICON 8 oferuje wyjątkowo głęboki i precyzyjny bas. DALI RUBICON LCR

RUBICON LCR jest głośnikiem naściennym i klasą samą w sobie, dostarczającym dużej dawki dynamiki znany z modeli głośników podłogowych i podstawkowych wraz z wyjątkową reprodukcją basu, która jest bezkonkurencyjna w tej klasie.

KLUCZOWE FUNKCJONALNOŚCI:

• Specjalnie stworzona wersja modułów głośnika wysokotonowego w technologii znanej z serii EPICON, która wykorzystuje 29-milimetrowe, wyjątkowo cienkie kopułki oraz wstęgowy głośnik wysokotonowy o bardzo wysokiej reprodukcji pasma.

• Wszystkie przetworniki wykonywane w Danii.

• Membrany z włókien drzewnych produkowane w Europie.

• Unikalne, zaawansowane związki magnetyczne SMC wykorzystane w systemie budowy magnesów.

• Głośniki dostępne w czarnym i białym oraz orzechowym i wiśniowym wykończeniu o wysokim połysku.Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj