DALI W ŚCIANĘ

DALI W ŚCIANĘ
DALI przedstawia głośniki instalacyjne Phantom K i H-R

DALI A/S, jeden czołowych graczy rynkowych w kategorii kolumn głośnikowych na polskim rynku[1] prezentuje kolejne modele głośników instalacyjnych wchodzących w skład rozpoznawalnej rodziny PHANTOM.

Nowe pozycje w ofercie głośników instalacyjnych PHANTOM korzystają z prawie 40-letniego doświadczenia firmy DALI w dziedzinie projektowania głośników, co pozwoliło na jeszcze lepsze jej wykorzystanie i przeniesienie wiedzy do nowych rozwiązań audio w kategorii produktów przeznaczonych do montażu.

PHANTOM K

Seria K złożona z dwóch modeli: PHANTOM K-80 i PHANTOM K-60 bazuje na udanej konstrukcji głośników sufitowych serii PHANTOM E i oferuje kolejny krok naprzód w zakresie ogólnej wydajności. W obu modelach serii K zastosowano charakterystyczne membrany z włókna drzewnego DALI, co czyni je pierwszymi głośnikami sufitowymi w naszej ofercie opartymi o tę technologię. Dzięki zastosowaniu membran z włókna drzewnego, seria PHANTOM K doskonale pasuje do wszystkich innych głośników DALI, co czyni ją idealnym wyborem jako głośnik sufitowy w konfiguracji kina domowego. Ulepszony system silników magnetycznych.

Ulepszony system przetworników dla głośnika niskotonowego zapewnia również lepszą reprodukcję basów, dzięki czemu głośniki te zdolne są do wypełnienia dźwiękiem nawet największych pomieszczeń dźwiękiem. Zamontowany pod kątem przetwornik i regulowany tweeter umożliwiają słuchaczowi precyzyjne dostrojenie dźwięku, aby idealnie pasował on do pozycji odsłuchowej, niezależnie od tego, czy głośniki używane są w systemie stereofonicznym do odsłuchu muzyki, czy w wielokanałowym podczas oglądania filmów. Pozwala to na znacznie większą elastyczność przy rozmieszczeniu głośników w suficie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • NOWA, UNIKALNA KONSTRUKCJA MASKOWNICY
  Świeża i płytsza maskownica w białym kolorze, która idealnie pasuje do Twojego sufitu. Wymienna z maskownicami serii E.
 • UNIKALNY BACKBOX
  Nowy, opatentowany backbox pasuje do otworu montażowego głośnika, dzięki czemu instalacja jest niezwykle łatwa.
 • LEPSZE BASY
  Membrany z włókna drzewnego i ulepszony system przetworników dla lepszego przenoszenia niskich tonów.
 • REGULOWANY DŹWIĘK
  Głośnik wysokotonowy można pochylić w celu uzyskania optymalnego dźwięku w pozycji odsłuchowej, a dzięki zintegrowanym opcjom regulacji głośności dźwięk można dostosować do każdego miejsca.

 PHANTOM H-R

DALI prezentuje prostokątną wersję głośników naściennych premium audio z serii H w nowych modelach: PHANTOM H-80 R i PHANTOM H-60 R.

DALI PHANTOM H-R to głośniki naścienne zbudowane w oparciu o tradycyjne technologie. W ich centrum znajduje się charakterystyczna membrana głośnika niskotonowego DALI, wykonana z mieszanki włókien drzewnych. Dzięki temu membrany mają lekką, dobrze zachowującą się, ale swobodną strukturę, która pomaga w odtwarzaniu nawet najdrobniejszych szczegółów w muzyce.

Potężny układ magnesów o niskiej stracie zapewnia precyzję i synchronizację w zakresie niskich częstotliwości, a wyjątkowo lekka miękka kopułka głośnika wysokotonowego dodaje wspaniałej rozdzielczości w zakresie wysokich częstotliwości. Razem tworzą one bardzo spójną, wysoce szczegółową, czystą i naturalną scenę dźwiękową. PHANTOM H-R to prawdziwe głośniki o wysokiej wierności i wysokiej wydajności do większości pomieszczeń – wszystko to składa się na prawdziwy dźwięk hi-fi, wszechstronność i elastyczność.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • PROSTOKĄTNA KONSTRUKCJA

Ten sam niesamowity dźwięk, te same cechy – nowa forma dla łatwiejszej instalacji.  • MEMBRANY Z WŁOKNA DRZEWNEGO
  Niska masa i materiał o niskim rezonansie dla uzyskania naturalnego dźwięku.


 • PRZEGRODA DLA NISKIEGO REZONANSU
  Podobnie jak w serii H, głośniki H-R wyposażono w przegrodę z płyty MDF, która pomaga tłumić niepożądane wibracje i zmniejsza podbarwienia. 


 • SZEROKA DYSPERSJA
  Podobnie jak wszystkie głośniki DALI, seria H-R została zoptymalizowana pod kątem doskonałego odsłuchu poza osią odsłuchu, oferując fantastyczną jakość dźwięku nawet w przypadku siedzenia poza centrum.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj