DAVIS ACOUSTIC KRYPTON 6

DAVIS ACOUSTIC KRYPTON 6
Francuska firma Davis Acoustics wprowadza do swojej oferty zupełnie nową serię kolumn głośnikowych o nazwie Krypton. Plasuje się ona między już dobrze znanymi i uznanymi seriami Balthus oraz Courbet.

Jest ona idealnym wypełnieniem pomiędzy tymi dwiema seriami. Zarówno wizualnie, jak i brzmieniowo, wpisuje się pomiędzy wspomniane serie, co naszym zdaniem jest jej ogromnym atutem.

W jej skład będą wchodziły dwie kolumny podłogowe Krypton 6 i Krypton 9, a także kolumna podstawkowa Krypton 3. Davis Acoustics rozpoczyna wprowadzanie nowej serii od prezentacji mniejszej kolumny podłogowej – Krypton 6. Kolejne modele ujrzymy już w maju.

Davis Acoustics Krypton 6

Davis Acoustics Krypton 6 (6990 zł za parę) to kompendium technologii w kompaktowej obudowie. Ta trójdrożna kolumna głośnikowa z przednim prostokątnym bass-reflexem jest idealna do pomieszczeń od 15 do 30m2. Neutralny charakter głośnika pozwala na wiele połączeń z aktualnie dostępną elektroniką (klasa A, klasa AB, cyfrowa, a nawet lampowa).

Neutralność jaką oferuje kolumna Davis Acoustics Krypton 6, w połączeniu z żywym charakterem głośników Davis Acoustics, sprawia, że ​​każdy rodzaj muzyki (zarówno klasycznej, jak i współczesnej) odtworzony zostanie bezbłędnie i z doskonałą precyzją.

Produkt został opracowany z myślą o wysokiej jakości odsłuchu stereo. Bliska i namacalna średnica sprawia, iż odnosimy wrażenie, jakby artysta stał tuż przed nami. Mocne i szybkie uderzenia basu są naprawdę zaskakujące, biorąc pod uwagę kompaktowość produktu.

Ponadto nowoczesna konstrukcja z zaoblonymi bokami, powoduje, że kolumna wydaje się jeszcze bardziej elegancka i filigranowa. Jednak niech jej rozmiar nikogo nie zwiedzie, gdyż gra ona naprawdę potężnym dźwiękiem!

Przedni otwór wentylacyjny bass-reflex pozwoli na łatwe ustawienie kolumny, bez konieczności znacznego odsuwania jej od ściany tylnej i bocznej.

Ogromny wysiłek włożony w liczne udoskonalenia techniczne w kolumnach nowej serii Krypton sprawia, że będziesz chciał godzinami delektować się muzyką, płynącą z tych kolumn. Naturalność dźwięku sprawia, że zarówno długie czy głośne słuchanie nie powoduje zmęczenia słuchu, a jedynie zwiększa apetyt na kolejne muzyczne doznania.

Model Davis Acoustics Krypton 6 dostępny jest w trzech wykończeniach:
– Classik (American Walnut)
– Technik (Black Ash)
– Nordik (Light Oak)

Dane techniczne:

– Bass reflex: prostokątny otwór z przodu obudowy
– Moc znamionowa: 100 W
– Moc maksymalna: 150 W
– Liczba kanałów: 3
– Liczba głośników: 3
– Skuteczność: 91 dB
– Pasmo przenoszenia: 45 – 24000 Hz
– Głośnik wysokotonowy: 28 mm tkanina
– Głośnik średniotonowy: 13 cm Kevlar
– Głośnik niskotonowy: 13 cm celuloza
– Impedancja: 4 … 8 omów
– Częstotliwość odcięcia: 400-4000 Hz
– Wymiary (cm): 89 (wysokość) x 16 (szerokość) x 26 (głębokość)
– Waga (kg): 16 (sztuka)

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj