DEFINITIVE TECHNOLOGY DT

DEFINITIVE TECHNOLOGY DT
Nowa seria głośników instalacyjnych

Definitive Technology, największy amerykański producent kolumn hi-fi klasy premium, wprowadza do oferty nową serię głośników instalacyjnych o nazwie DT, która uzupełnia dotychczasową serię DI.

Nowa seria DT to produkt dedykowany zarówno do instalacji multi-room jak i kina domowego, w tym Dolby Atmos, w szczególności z kolumnami Definitive Technology, dzięki zastosowaniu głośników wysoko i średniotonowych z tych samych materiałów.

Definitive Technology DT – główne cechy
• regulowany głośnik wysokotonowy z aluminium dla optymalnego balansu między rozdzielczością i detalicznością a muzykalnością dźwięku
• średniotonowy przetwornik z membraną z kompozytu polipropylenu i minerałów z gumowym zawieszeniem
• zwrotnica klasy high-definition z mylarowymi kondensatorami
• gotowa do pomalowania maskownica z mikroperforacją, mocowana za pomocą magnesów neodymowych, co zmniejsza jej widoczność na ścianie lub suficie

Cena
DT 6.5R – 1045 zł sztuka
DT 6.5LCR – 1045 zł sztuka
DT 6.5STR – 1295 zł sztuka
DT 8R – 1295 zł sztuka
DT 8LCR – 1295 zł sztuka

O marce
Definitive Technology to od wielu lat najlepiej sprzedający się w USA producent audiofilskich głośników i kolumn głośnikowych klasy premium. Swój niebywały sukces zawdzięcza unikalnym na skalę światową opatentowanym technologiom, które zyskały uznanie w oczach milionów klientów oraz zostały obsypane nagrodami przez amerykańską prasę audiofilską. Wybrane modele kolumn podłogowych Definitive’a zyskały status absolutnie kultowych i jako jedne z nielicznych nadal odnoszą rekordowe wyniki sprzedażowe – nieosiągalne dla jakiejkolwiek innej marki premium na świecie.
Szkoła dźwięku Definitive’a to przede wszystkim: realizm, niespotykanie żywe, namacalne i energetyczne brzmienie, z potężnymi tąpnięciami basowymi, do tego znakomita głębia sceny, z bezkonkurencyjną rozdzielczością dźwięku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj