DEFINITIVE TECHNOLOGY W7 & W9

DEFINITIVE TECHNOLOGY W7 & W9
Aktywne kolumny multiroom Definitive Technology W9 oraz W7

Audiofilski bezprzewodowy streaming muzyki już w Polsce

Definitive Technology, największy amerykański producent kolumn klasy premium hi-fi wprowadza do sprzedaży w Polsce aktywne kolumny multiroom Definitive Technology W9 oraz W7, które oparte są o najnowszy standard bezprzewodowej transmisji dźwięku – Play-Fi – wprost z laboratoriów DTS.

W9 to flagowy bezprzewodowy audiofilski głośnik serii Wireless od Definitive Technology, zaś W7 to ultrakompaktowa wersja W9 oparta o te same rozwiązania i przewymiarowane przetworniki. Zarówno W7 jak i W9 zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy nie uznają kompromisów w jakości dźwięku.

Cena:

W9 – 3599zł

W7 – 2095zł

Budowa

Aktywna kolumna W7 grająca posiada aż siedem przetworników, z czego pięć aktywnych dysponuje własnym, niezależnym wzmacniaczem, co przekłada sie na sumaryczną moc całego systemu na poziomie 90W RMS!

Aktywna kolumna grająca W9 posiada sześć przetworników. Każdy dysponuje własnym, niezależnym wzmacniaczem, co przekłada się na sumaryczną moc całego systemu na poziomie 180W RMS!

To zdecydowanie więcej niż w większości klasycznych systemów stereo i kilkukrotnie więcej niż biurkowe mini-systemy stereo od popularnych producentów, które nie oferują nawet w połowie tak świetnej jakości dźwięku jak W7 oraz W9.

Jakość dźwięku

Jakość dźwięku oferowana przez W7 oraz W9 została opracowana w myśl nowego hasła firmowego Definitive Technology „What Obsession Sounds Like”.

Oznacza to, że dźwięk jaki reprodukują kolumny W7 oraz W9 nie jest dobry, ani akceptowalny – jest perfekcyjny, bezkompromisowy, „bez skazy” na tle konkurencyjnych produktów w tym samym segmencie produktowym.

Zbudowany w absolutnie unikalnej, tri-polarnej konstrukcji (głośniki promieniują w trzy strony) z dedykowanymi głośnikami niskotonowymi oferuje genialną scenę muzyczną połączoną z głębokim basem i niespotykaną jak na te rozmiary kolumny dynamiką dźwięku.

Funkcjonalność sieciowa

Jak wszystkie inne urządzenia z serii Wireless Play-Fi także W Studio umożliwia bezprzewodowy Wi-Fi streaming plików w formatach: MP3, M4A, FLAC, WAV w jakości do 24bit/192kHz poprzez DLNA, a także dostęp do radia internetowego oraz usług muzycznych takich jak Deezer, Spotify czy Tidal.

Jakość dźwięku Definitive Technology Nowy multiroom Definitive Technology to nie tylko nowinki funkcjonalne oraz dostęp do zasobów Internetu i domowych urządzeń przechowujących muzykę ale także sprawdzone przez 25 lat rozwiązania dźwiękowe – kilkukrotnie nagradzane w USA najważniejszą nagrodą rynku audio na świecie CES.

Zgodnie ze swoją unikalną filozofią, która kładzie nacisk na jakość i przestrzenność dźwięku, Definitive Technology zastosował w produktach multiroom oddzielne dla każdego głośnika końcówki mocy oraz układ bi-polarny lub tri-polarny tzn rozpraszający dźwięk w trzy strony na planie 270 stopni. Każde urządzenie wyposażone w głośniki ma wbudowany oddzielny dedykowany wyłącznie do niskich tonów przetwornik.

WIĘCEJ O DEFINITIVE TECHNOLOGY WIRELESS DTS PLAY-FI

Różne urządzenia, wspólna sieć DLNA, radia internetowe, Spotify, Deezer i inne usługi

Cechą wspólną całego systemu jest zarządzanie wygodną bezpłatną aplikacją na Apple lub Android, przyciski na obudowie każdego produktu oraz praca we bezprzewodowej sieci, która pozwala pobierać muzykę z komputerów, serwerów NAS, dysków sieciowych, tabletów, smartfonów, telewizorów i innych urządzeń działających w najpopularniejszym na świecie protokole sieciowym DLNA.

Produkty Definitive Technology obsługują najpopularniejsze formaty plików audio: MP3, M4A, FLAC, WAV.

Twoja muzyka w każdym pokoju, na różnych urządzeniach.

Multiroom Definitive Technology to najpełniejszy system dźwiękowy na rynku, na który składa się aż 5 urządzeń o zróżnicowanej funkcjonalności i wielkości. Dedykowane są one do różnego rodzaju pomieszczeń i różnego rodzaju odsłuchu muzyki lub filmów. Definitive Technology gwarantuje bezproblemowe działanie do 16 niezależnych stref w każdym domu. Teoretycznie sieć oferuje podłączenie nawet 256 urządzeń.

Czym jest Play-Fi?

To najnowszy standard bezprzewodowego i bezstratnego przesyłu dźwięku w jakości nawet 24 bity i 192 kHz, a więc kilkukrotnie większej niż płyta CD. Play-Fi to otwarty standard, co oznacza, że możemy w nim łączyć urządzenia różnych producentów, ale obsługiwać je jedną aplikacją np. aplikacją Definitive Technology.

O marce.

Definitive Technology to od wielu lat najlepiej sprzedający się w USA producent audiofilskich głośników i kolumn głośnikowych klasy premium. Swój niebywały sukces zawdzięcza unikalnym na skalę światową opatentowanym technologiom, które zyskały uznanie w oczach milionów klientów oraz zostały obsypane nagrodami przez amerykańską prasę audiofilską. Wybrane modele kolumn podłogowych Definitive’a zyskały status absolutnie kultowych i jako jedne z nielicznych nadal odnoszą rekordowe wyniki sprzedażowe – nieosiągalne dla jakiejkolwiek innej marki premium na świecie.

Szkoła dźwięku Definitive’a to przede wszystkim: realizm, niespotykanie żywe, namacalne i energetyczne brzmienie, z potężnymi tąpnięciami basowymi, do tego znakomita głębia sceny, z bezkonkurencyjną rozdzielczością dźwięku.

Więcej informacji: http://definitive.rafko.pl/ | http://www.rafko.comKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj