DENON AH-C821

DENON AH-C821
Słuchawki z opatentowaną technologią Double Air Compression Driver.

Topowe AH-C821 zawierają unikatową technologię Denona – Double Air Compression Driver™, która zapewnia najwyższą klarowność dźwięku oraz wierną reprodukcję basów. Słuchawki mogą być używane razem z dedykowaną aplikacją Denona dla smartfonów w systemach iOS i Android, umożliwiającą poprawę i personalizację brzmienia.

Technologia Double Air Compression Driver™ wykorzystuje dwa przetworniki ustawione naprzeciw siebie. Do każdego prowadzi oddzielny przewód. Przetworniki są montowane w obudowie stworzonej ze specjalnie odlewanego aluminium i żywicy, zaprojektowanych dla utrzymania sztywności i tłumienia drgań. Dwa porty Denon Acoustic Optimiser pomagają wyrównać ciśnienie powietrza z przodu i z tyłu membrany. Dzięki temu zniekształcenia są minimalne.

AH-C821 są wyposażone we wkładki TX500 zrobione z pianki dopasowującej się do ucha użytkownika (aktywuje się ona w zestawieniu z naturalnym ciepłem ludzkich uszu). Do zestawu dołączono również wkładki w czterech rozmiarach, etui na słuchawki oraz klips do kabla.

Przy pomocy darmowej aplikacji Denon Audio można indywidualizować parametry odtwarzania, a także korzystać z zasobów muzycznych platformy internetowo-radiowej TuneIn.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj