DENON AH-MM400, AH-MM300, AH-MM200

DENON AH-MM400, AH-MM300, AH-MM200
Trzy nowe modele słuchawek w linii Music Maniac. Szczegóły w informacji prasowej

Skierowane do prawdziwych koneserów muzyki nowe słuchawki Denon Music Maniac™ są wyposażone w zaawansowane technologie oraz zawierają autorskie rozwiązania przetworników i obudowy nauszników. Najwyższy model nowej linii, referencyjne słuchawki nauszne AH-MM400 zapewniają komfort i pasywną izolację akustyczną bez konieczności stosowania układu redukcji szumów. Posiadają nauszniki wykonane z prawdziwego drewna (amerykański orzech), dzięki którym wyglądają elegancko, ale również lepiej brzmią.

W słuchawkach zastosowano 40-milimetrowe przetworniki, wykorzystujące autorską technologię Denon „Free Edge”, umożliwiającą membranie przetwornika precyzyjne poruszanie się wzdłuż osi, aby osiągnąć najniższy możliwy poziom zakłóceń i najlepszą dynamikę. Samą membranę skonstruowano w oparciu o zaawansowany technologicznie kompozyt węglowy, co powoduje, że jest ona niezwykle lekka i sztywna zarazem. Przetworniki zawierają magnesy neodymowe.

AH-MM400 cechuje współczesne, europejskie wzornictwo. Wygodny, wyściełany pałąk zawiera aluminiowe elementy utrzymujące muszle, dzięki czemu słuchawki można szybko i prosto złożyć. W zestawie znajdują się również dwa odłączane przewody audio (obydwa z miedzi beztlenowej). Jeden z przewodów wyposażony jest w przyciski sterowania i mikrofon, drugi jest zwykłym przewodem bez tych funkcji. To umożliwia używanie jednego kabla ze swoim smartfonem lub urządzeniem przenośnym, natomiast drugiego podłączonego do swojego systemu Hi-Fi w domu. Do zestawu dołączone jest także etui wraz z 3,5-milimetrową ¼” przejściówką słuchawkową typu jack, umożliwiającą podłączenie się do domowego systemu Hi-Fi.

Nauszny model słuchawek AH-MM300 (supra-aural) posiada nowocześnie zaprojektowane muszle w europejskim stylu oraz wykorzystuje tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, które jest zarówno lekkie, jak i sztywne, co pomaga minimalizować zakłócenia wynikające z rezonansu. Elipsoidalne muszle posiadają gładkie wykończenie przypominające ceramikę. W 40-milimetrowych przetwornikach zastosowano naszą własną technologię „Free Edge” wraz z membraną z zaawansowanego technologicznie kompozytu węglowego oraz magnesy neodymowe. Ponadto AH-MM300 są dostrojone do neutralnej charakterystyki dźwięku przy najszerszerszym zakresie częstotliwości. Aluminiowe elementy utrzymujące muszle umożliwiają szybkie i proste złożenie słuchawek.

Do zestawu dołączone są dwa odłączalne kable audio (obydwa z miedzi beztlenowej). Jeden przewód jest wyposażony w przyciski sterowania i mikrofon, drugi nie posiada tych funkcji. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz 3,5-milimetrowa ¼” przejściówka słuchawkowa typu jack.

Podobnie jak słuchawki AH-MM200, nauszny model AH-MM300 również posiada muszle w ksztacie elips o eleganckim wykończeniu przypominającym ceramikę oraz są zbudowane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu ograniczono rezonans zachowując lekkość i sztywność. W 30-milimetrowych przetwornikach zastosowano technologię Denon – membrany o potrójnej warstwie, aby zapewnić dźwięk o szerokim paśmie przenoszenia oraz wysokiej dynamice oraz magnesy neodymowymowe dla wyjątkowych wrażeń muzycznych. Aluminiowe elementy utrzymujące muszle umożliwiają szybkie i proste złożenie słuchawek.

Dostępne w czarnym lub białym wykończeniu w stylu europejskim słuchawki AH-MM200 wyposażone są w 2 odłączane przewody. Jeden z kabli ma dodatkowo przyciski sterowania i mikrofon. Do zestawu dołączony jest pokrowiec.

Aby jeszcze bardziej udoskonalić wrażenia podczas słuchania muzyki, Denon oferuje aplikację Denon Audio app dostępną na urządzeniach z systemem iOS lub Android.

Każda para wymienionych słuchawek marki Denon dostarcza wymagającym audiofilom nowych rozwiązań i korzyści płynących z wieloletnich, dogłębnych badań i innowacji technologicznych inżynierów Denon. Na przestrzeni lat przeanalizowaliśmy ponad 4 tys. par uszu ludzi z całego świata w celu pełnego zrozumienia różnic systemu słuchowego oraz układu twarzy ludzi z różnych kultur i państw. Wykorzystaliśmy tą wiedzę do zaprojektowania słuchawek, które będą wygodne dla każdego, a co ważniejsze, które będą satysfakcjonowały muzycznie ludzi z całego świata.
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj