DENON AVR-X540BT

DENON AVR-X540BT
Zaawansowane funkcje i dobra cena, która wynosi 1495 zł.

Nowy 5.2-kanałowy amplituner AVR-X540BT jest kompatybilny ze specyfikacją najnowszego HDCP 2.2, niezbędną do odtwarzania plików w formacie 4K Ultra HD z zabezpieczeniem przed kopiowaniem.

Pięć wejść HDMI, z których aż trzy obsługują pełne HDCP 2.2/4K 60p, pozwala na łączenie się z najnowszymi urządzeniami, takimi jak konsole, odtwarzacze Blu-ray i dekodery. Dodatkowo AVR-X540BT obsługuje w pełnym zakresie 4K Ultra HD wraz z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewnia także kompatybilność 3D na wszystkich wejściach HDMI.

Dzięki pięciu kanałom wzmacniacza po 130 W oraz dodatkowej rezerwie na podłączenie dwóch subwooferów, AVR-X540BT może dostarczyć pełne i mocne wrażenia przestrzenne.

Intucyjny, graficzny interfejs użytkownika sprawia, że konfiguracja amplitunera jest niezwykle prosta, a dla dodatkowego ułatwienia użytkownika wspiera w niej asystent ustawień – Denon Setup Assistant. AVR-X540BT zawiera również funkcję Auto Setup z korektą akustyki pomieszczenia.

Specjalny mikrofon do przeprowadzenia pomiarów jest dołączony do zestawu, dzięki czemu można z łatwością dostosować najważniejsze parametry systemu, zapewniając idealne odwzorowanie oryginalnego brzmienia, dopasowane do głośników z jakich dźwięk jest odtwarzany oraz do przestrzeni, w jakiej znajduje się system.

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, użytkownik może bez problemu połączyć się ze swoim smartfonem czy tabletem, aby bezpośrednio odtwarzać z niego muzykę bez konieczności użycia kabli, a urządzenie zadba o to, by jej brzmienie było krystalicznie czyste i wyraziste. Amplituner ma możliwość zapamiętania aż 8 różnych urządzeń Bluetooth. Dla dodatkowej wygody AVR-X540BT posiada port USB umiejscowiony z przodu urządzenia, umożliwiający odtwarzanie plików muzycznych takich jak MP3, WMA, FLAC czy AAC z urządzeń przenośnych, jak również ich ładowanie.

Dzięki specjalnej aplikacji Denon 500 Series Remote App użytkownik ma możliwość sterowania ustawieniami amplitunera przy pomocy dowolnego urządzenia mobilnego. Aplikacja umożliwia korzystanie z funkcji takich jak On/Off, Volume Up/Down, Mute czy Source Selection. Jest ona dostępna za darmo dla urządzeń korzystających z Androida lub iOS-a.

Dla uzyskania czystego i przejrzystego wyglądu frontu urządzenia, AVR-X540BT wyposażono w cztery przyciski z funkcjonalnością Quick Select, które umożliwiają użytkownikowi wybranie swoich ulubionych źródeł odtwarzania, zapamiętując dla nich preferowane ustawienia dźwiękowe. Przyciski Quick Select mogą być również kontrolowane przy pomocy aplikacji Bluetooth lub przy pomocy zwykłego pilota.

• 5.2-kanałowy amplitunerAV o mocy 130 W na kanał
o Rezerwa mocy
• 4K / 60Hz z pełnym zakresem pass-through HDR, ARC oraz HDMI CEC
o Gotowy na obsłużenie nowych standardów, łatwe połączenie z telewizorem przy pomocy jednego kabla HDMI
• 5 wejść HDMI, z czego trzy kompatybilne z formatem HDCP 2.2
o Duża liczba gniazd wejściowych i wyjściowych
• Strumieniowanie muzyki poprzez Bluetooth
o Wygodne odtwarzanie muzyki bezpośrednio z tabletu czy też smartfona
• Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio
o Odtwarzanie plików najwyższej jakości
• Odtwarzanie utworów w formatach MP3, WMA, FLAC oraz MPEG-4/AAC
o Port USB umiejscowiony z przodu, wspierający najpopularniejsze formaty dźwięku
• Automatyczna kalibracja głośników przy użyciu mikrofonu
o Doskonałe dopasowanie dźwięku do konkretnego pomieszczenia
• Setup Assistant, Denon 500 Series Remote App
o Prosta i intuicyjna instalacja, konfiguracja oraz użytkowanie
• Inteligentny program ECO
o Oszczędność energii, przy równocześnej maksymalnej wydajności pracy
• Dostępny w kolorze czarnym

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj