DENON CEOL N9 & CEOL PICCOLO N4

DENON CEOL N9 & CEOL PICCOLO N4
Denon przedstawia nowe wcielenia swoich sieciowych systemów muzycznych

13 listopada 2014 – Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów domowych audio – video, z przyjemnością ogłasza wprowadzenie najnowszej generacji swojego popularnego i wielokrotnie nagradzanego, stylowego sieciowego systemu muzycznego. Oba nowe systemy CEOL i CEOL Piccolo otrzymały efektowną formę, kompaktowe i minimalistyczne wzornictwo, które oferuje wysokiej jakości odtwarzanie muzyki z każdego źródła dźwięku jakie można sobie wyobrazić, a wszystko to sterowane za pomocą intuicyjnej aplikacji.

Nowy, stylowy system myzyczny z CD, CEOL strumienieniuje muzykę wysokiej rozdzielczości z twardych dysków, komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu, za pośrednictwem Wi-Fi, Ethernetu, Bluetooth® i USB. CEOL oferuje także funkcjonalność Spotify® Connect, radio internetowe, radio FM / AM oraz odtwarzacz CD. Cała ta najnowsza technologia zmieściła się w przyciągającej wzrok, minimalistycznie zaprojektowanej nowej obudowie kompaktowych rozmiarów, sterowana jest za pomocą przycisków wbudowanych w elegancki, dwuwarstwowy górny panel z akrylu lub poprzez równie przyjazną, nową aplikację.

CEOL zapewnia dostęp do kolekcji muzyki poprzez sieć domową, bez względu na to, gdzie jest ona przechowywana – w komputerze, na dysku sieciowym lub urządzeniu przenośnym. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi i Ethernet oraz połączeniu kablowemu CEOL obsługuje AirPlay® i bezstratny streaming plików muzycznych wysokiej rozdzielczości HD (FLAC / WAV / AIFF / ALAC) z sieci domowej. CEOL obsługuje również strumieniowanie Bluetooth z parowaniem NFC, strumieniowanie muzyki z serwisu muzycznego Spotify® Connect, udostepnia stacje radia internetowego, oraz radio FM / AM. Odtwarzacz CD obsługuje wszystkie formaty płyt CD i typy plików. Port USB na przednim panelu pozwala na podłączenie iPhone’a, iPod’a (z równoczesnym ładowaniem baterii, nawet w trybie czuwania), pamięci USB i USB-HDD. Wejścia cyfrowe optyczne (są dwa) i analogowe audio w tylnym panelu, pozwalają na podłączenie telewizora i niemal każdego innego urządzenia audio.

Uznany wzmacniacz cyfrowy Denon dostarcza potężne 65 watów na kanał do zupełnie nowych dwudrożnych głośników systemu Hi-Fi, wytwarzając wysokiej jakości, wypełniający pomieszczenie dźwięk. Cechująca się minimalizmem stylistyka akrylowego panelu górnego z przełącznikami sterowania pozwala na dogodne umieszczenie urządzenia na półce lub stole. Pełne sterowanie systemem jest również możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji Denon Remote App dla iOS i Android. Ultra kompaktowy, stylowy system muzyczny CEOL Piccolo (N4), dzięki swojemu nowoczesnemu, minimalistycznemu charakterowi, doskonale wpasuje się w dowolne miejsce w domu. Pomimo niepozornych wymiarów, piękny system Piccolo może za pośrednictwem Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth® i USB przesyłać strumieniowo muzykę wysokiej rozdzielczości z niezliczonych urządzeń, w tym twardych dysków, komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu. CEOL Piccolo oferuje także Spotify® Connect i radio internetowe. Te funkcje są obsługiwane przez wygodnie umieszczony na górnym panelu zestaw przycisków, gdy urządzenie jest na blacie stołu czy półce. Urządzenie może też być obsługiwane za pośrednictwem intuicyjnej, nowej aplikacji.

CEOL Piccolo zapewnia dostęp poprzez sieć domową do kolekcji muzyki, bez względu na to, gdzie jest ona przechowywana – w komputerze, na dysku sieciowym lub urządzeniu przenośnym. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi i Ethernet oraz połączeniu kablowemu CEOL obsługuje AirPlay® i bezstratny streaming plików muzycznych wysokiej rozdzielczości HD (FLAC / WAV / AIFF / ALAC) z sieci domowej. CEOL obsługuje również strumieniowanie Bluetooth z parowaniem NFC, strumieniowanie muzyki z serwisu muzycznego Spotify® Connect, udostepnia stacje radia internetowego, oraz radio FM / AM. Port USB na przednim panelu pozwala na podłączenie iPhone’a, iPod’a (z równoczesnym ładowaniem baterii, nawet w trybie czuwania), pamięci USB i USB-HDD. Wejścia cyfrowe optyczne (są dwa) i analogowe audio w tylnym panelu, pozwalają na podłączenie telewizora i niemal każdego innego urządzenia audio.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów CEOL Piccolo dostarcza potężne 45 watów na kanał do zupełnie nowych dwudroznych głośników Hi-Fi, wytwarzając wysokiej jakości, wypełniający pomieszczenie dźwięk. Cechująca się minimalizmem stylistyka akrylowego panelu górnego z przełącznikami sterowania pozwala na dogodne umieszczenie urządzenia na półce lub stole. Pełne sterowanie systemem jest również możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji Hi-Fi Denon Remote App dla iOS i Android.

CEOL (N-9)

• Oszałamiająca, minimalistyczna stylistyka, dwuwarstwowy akrylowy górny panel

• Obsługa AirPlay® dla urządzeń mobilnych i streamingu muzyki w iTunes

• Bezprzewodowa transmisja Bluetooth z parowaniem NFC do natychmiastowego odtwarzania z urządzeń mobilnych

• Zgodny z Windows 8 / RT; CEOL wyświetlany jest na pulpicie systemu Windows jako głośniki do bezpośredniego, strumieniowego przesyłania audio

• Nowy dwudrożny zestaw głośników hi-fi Denon SC-N9

• profesjonalne terminale głośnikowe Push, do łatwego i bezpiecznego kablowego podłączenia głośników

• Odtwarzacz CD obsługuje formaty: WMA / MP3 (CD-R / RW)

• RadioFM / AM

• Dwa optyczne wejścia cyfrowe pozwalające na rozbudowę systemu o podłączenie cyfrowych źródeł audio dla lepszej jakości dźwięku, w tym telewizora, dekodera lub konsoli do gier.

• Analogowe wejście audio w panelu tylnym, pozwalające na rozbudowę systemu poprzez podłączenie urządzeń analogowych

• Wysokiej jakości wyjście słuchawkowe

• Port USB w przednim panelu, do podłączenia urządzeń mobilnych, smartfonów i nośników pamięci USB

• Ciągłe ładowanie akumulatora iPoda w porcie USB, nawet w trybie czuwania

• 3-liniowy wyświetlacz OLED o dużej jasności i szerokim obrazie

• Przełączniki sterowania w górnym panelu dla wygody użytkowania przy umieszczerniu na półce lub stole

• Wielojęzyczny przewodnik szybkiej instalacji na wyświetlaczu

• Interaktywna Instrukcja na CD-ROM i na stronie Internetowej

CEOL Piccolo (N-4)

• Strumieniowanie plików audio z dysków twardych, komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu, za pośrednictwem WiFi, Ethernet, Bluetooth® i USB

• Odtwarzanie wysokiej rozdzielczości 24bit / 192kHz (FLAC HD / WAV / AIFF / ALAC), * Uwaga: ALAC do 96kHz / 24bit, dla formatów streamingu audio wysokiej jakości

• audio streaming bez przerw zapewniający płynność odsłuchu

• Zintegrowana antena dla niezawodnego streamingu Wi-Fi z urządzeń i dysków sieciowych; obsługuje 11n

• Obsługa serwisów muzycznych online przez Spotify Connect i radio internetowe

• Wydajny wzmacniacz cyfrowy – 45 W na kanał – zapewnia bezpośrednie przetwarzanie sygnałów ze streamingu audio (nie konwersja D/A); optymalnie skonfigurowany przez inżynierów Denona do nowego systemu głośników SC-N4 („płaskie” ustawienie EQ do użytku z różnymi głośnikami)

• Możliwość sterowania z aplikacji Denon Remote App dla systemu iOS i Android; możliwość jednoczesnego używania urządzenie mobilnego do przeglądania biblioteki muzycznej i sterowania CEOL Piccolo w tym samym czasie

• Potężny sieciowy system audio w ultra-kompaktowej obudowie, który może być umieszczony w dowolnym miejscu

• Oszałamiająca minimalistyczna stylistyka z dwuwarstwowym akrylowym górnym panelem

• Profesjonalne terminale głośnikowe Push do łatwego i bezpiecznego kablowego podłączenia głośników

• Zgodność z Windows 8 / RT; CEOL Piccolo jest wyświetlany na pulpicie systemu Windows jako głośniki, do bezpośredniego przesyłania strumieniowego plików audio

• Cyfrowe wejście optyczne pozwalające na na rozbudowę systemu przez podłączenie cyfrowych źródeł audio poprzez CEOL Piccolo dla lepszej jakości dźwięku, w tym telewizora, dekodera, czy konsoli do gier.

• Analogowe wejście w tylnym panelu pozwalające na robudowę systemu poprzez podłączenie urządzeń analogowych

• Wysokiej jakości wyjście słuchawkowe


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj