DENON & CITROEN

DENON & CITROEN
Lukratywny rynek car audio kusi niejednego

Nowy, specjalnie przygotowany system Hi-Fi został zoptymalizowany do zastosowania w samochodach Citroën C4, DS4 i DS5. Składa się on z systemu głośnikowego liczącego do dziesięciu głośników i mocnego wzmacniacza cyfrowego o dużej skuteczności. W odróżnieniu od większych i wymagających większej mocy systemów audio, stworzono całkowicie nowy wysokowydajny i zbudowany z nowoczesnych elementów zestaw, w którego skład wchodzą poniższe komponenty:

– Tweetery o miękkich kopułkach z komorami rezonansowymi dla minimalizacji zniekształceń; w pełni aktywnie sterowane z przedniej części pojazdu.
– Woofery z membraną CosConeTM o wysokiej skuteczności, dużym skoku i zredukowanej wadze oraz ograniczonych wymiarach, by zapewnić odpowiednią ilość miejsca na schowki w drzwiach
– 100 watowy subwoofer, wbudowany w bagażniku
– W pełni cyfrowy wzmacniacz klasy AB o mocy 50W w każdym z 10 kanałów.
– Zaaawansowany system ograniczający hałas słyszalny z drogi oraz inne zniekształcenia. Zależny od prędkości samochodu poziom głośności i equalizacji. Do wyboru dwa przypisane ustawienia systemu w zależności od różnego usadowienia podróżujących w samochodzie (kierowca, pasażer).

Domyślna konfiguracja i łatwość obsługi systemu wymaga tylko minimalnej interakcji ze strony kierowcy.  Każdy wariant samochodowego systemu audio został zoptymalizowany tak, by dostarczyć jednakowej jakości dźwięku przy każdych warunkach jazdy. Więcej na stronie www.denon.eu/citroen.

Kategorie: NOWOŚCI
Tags: car audio, Denon

Skomentuj