DENON D-M 39

DENON D-M 39
Mikrosystem Denona - wszechstronny i praktyczny. Szczegóły w informacji poniżej

Ten charakterystyczny dla marki mikro system komponentowy jest ciągle rozwijany, aby zaspokoić potrzeby współczesnych miłośników muzyki. Najbardziej godnym uwagi jest dodane optyczne wejście cyfrowe do podłączenia sprzętu cyfrowego,  jak Apple AirPort Express, telewizor lub tuner telewizji, aby dać możliwość poprawy jakości dźwięku dzisiejszych płaskich telewizorów lub innych urządzeń. Oprócz wspaniałej jakości dźwięku stereo, ten najnowszy i wyrafinowany model oferuje cyfrową transmisję dźwięku dla iPhone/iPod/iPad dzięki przedniemu terminalowi USB, który jest również dostępny do podłączenia innego urządzenia audio ze złączem USB.
Kompaktowy D-M39, mierzący 210 mm szerokości i tylko 310 mm głębokości, pozwala na bezproblemowe umiejscowienie na półce w sypialni czy w domowym biurze. Dzięki pięknemu dźwiękowi i wyglądowi, ten wysokiej klasy system audio – składający się z odbiornika CD RCD-M39 i zestawu głośnikowego SC-M39  – z łatwością wtapia się w codzienne życie użykowników. Popularna seria M stworzona przez Denona oferuje wysoką jakość dźwięku w oparciu o koncepcję  „simple & straight”. Obwody elektroniczne są nieskomplikowane, ścieżki sygnałowe krótkie, a wszystkie negatywne czynniki mogące wpływać na jakość dźwięku zostały ograniczone do minimum. Projekt układów eletronicznych i konstrukcja obudowy zapewnia, że odbierany dźwięk jest wyjątkowo wierny oryginałowi.
Ponieważ Denon jest zwolennikiem redukowania niepotrzebnego zużycia energii, nowe urządzenie w trybie Stand-by pobiera jej jeszcze mniej. Co więcej,wszystkie nowe produkty posiadają teraz funkcję automatycznego wyłączenia dla dalszej oszczędności energii, co potwierdza nowe eco-logo Denona. Nowy D-M39 łączy w sobie wysokiej jakości dźwięk z pięknym wyglądem. Ponadto, oferuje wszechstronność połączeniową wespół z inteligentną łatwością użycia. Ze względu na rosnącą ilość dostępnych audycji w formacie DAB w Europie, system będzie dostępny w wersji DAB / DAB + , jak również w wersji bez DAB w wybranych krajach. Będzie on dostępny pod koniec sierpnia w atrakcyjnym czarnym lub srebrnym wykończeniu w połączeniu z głośnikami w drewnianej, czarnej lub wiśniowej obudowie.
D-M39 – system mikro-komponentowy w skrócie:
Odbiornik CD – RCD-M39 / RCD-M39DAB * : ·         Amplituner CD o dużej mocy wyjściowej 2x 30 W ·         Cyfrowa transmisja dźwięku dla iUrządzeń (przez USB) dla najlepszej jakości dźwięku ·         Optyczne wejście cyfrowe do rozbudowy systemu (telewizor lub inne cyfrowe urządzenia) ·         Wbudowany tuner DAB / DAB + * ·         Dźwięk dostrojony do wymagań europejskich dla osiągnięcia poważnej jakości hi-fi ·         Projekt układów elektronicznych zgodnie z koncepcją „Simple & Straight” dla czystego i wolnego od zabarwień dźwięku ·         Gładki dźwięk o dużej dramaturgii i z niewielkimi zniekształceniami ·         Wytrzymały obwód zasilania zapewnia stabilny dopływ prądu ·         Łatwe ustawianie timera ·         Nowy, specjalnie opracowany pilot zdalnego sterowania ·         Dostępny w kolorach srebrnym i czarnym
SC-M39 – system głośnikowy: ·         2-drożny system głośnikowy z wooferem o średnicy 12cm i  miękką kopułką wysokotonową o średnicy 2,5 cm ·         Zwrotnica oferująca separację głośników nisko i wysokotonowych pozwala odtworzyć gładkość naturalnego dźwięku ·         Dźwięk dostrojony do wymagań użytkowników europejskich ·         Dostępne w czarnym i wiśniowym drewnie

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj