DENON DHT-S416

DENON DHT-S416
Denon prezentuje swój pierwszy soundbar w standardzie 2.1 z platformą Google Chromecast

Dzięki platformie Chromecast użytkownicy mogą streamować dźwięk w wysokiej rozdzielczości przez Wi-Fi z serwisów muzycznych online, takich jak Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz i wielu innych. Sterowanie głosowe jest dostępne za pośrednictwem urządzenia Google Assistant[1], co zapewnia bezproblemową i intuicyjną obsługę. Soundbar DHT-S416 można nawet zgrupować z innymi głośnikami obsługującymi Chromecast, aby stworzyć w pełni bezprzewodowy system multi room.

Wysoki na zaledwie 5.6 cm, soundbar Denon DHT-S416 jest na tyle smukły, że bezproblemowo mieści się pod większością nowoczesnych telewizorów, a mimo to zawiera w sobie parę pełnozakresowych, owalnych przetworników 1,25×4,4 cala i dwa jednocalowe głośniki wysokotonowe rozmieszczone wzdłuż smukłej ramy, zapewniając wyraźne, rytmiczne tony średnie i wysokie, które od ponad 110 lat stanowią sygnaturę doskonałości dźwięku Denon.

Subwoofer wykorzystuje 5.25 calowy przetwornik zaimplementowany w wentylowanej obudowie, reprodukujący bas aż do fenomenalnie niskich poziomów, a bezprzewodowe połączenie z soundbarem pozwala na dyskretne umiejscowienie, aby zachować minimalistyczny wystrój wnętrza.

Łącząc zaawansowane technologie akustyczne i precyzyjne strojenie przez mistrzów dźwięku Denon, DHT-S416 może realistycznie symulować wielokanałową ścieżkę dźwiękową odtwarzaną w systemie dźwięku przestrzennego kina domowego, a także zapewnia doskonałą jakość reprodukcji muzyki.

Soundbar Denon DHT-S416 można łatwo zamontować na ścianie w kilka minut. Jest kompatybilny ze wszystkimi telewizorami HD i 4K, a obsługa HDMI ARC oznacza, że soundbar może być sterowany za pomocą pilota telewizora. Jeśli HDMI ARC nie jest dostępne, DHT-S416 oferuje wejście optyczne. Soundbar zapewnia także maksymalną wszechstronność, można go bezprzewodowo sparować przez Bluetooth w celu bezprzewodowego streamingu muzyki, podcastów i innych treści audio.

Trzy zaprogramowane tryby dźwięku – Film, Muzyka i Noc – umożliwiają dostosowanie soundbaru do Twoich potrzeb odsłuchowych. DHT-S416 oferuje również trzy tryby Denon Dialogue Enhancer, aby uzyskać idealny poziom czystości dialogów ze ścieżek dźwiękowych TV. Ponadto, DHT-S416 wyposażony został w tryb Pure, który wyłącza przetwarzanie dźwięku przestrzennego umożliwiając odtwarzanie dźwięku w jego najczystszej postaci.

DHT-S416 dołącza do szerokiej oferty soundbarów Denon, która obejmuje modele DHT-S216, DHT-S316, DHT-S516H i DHT-S716H.

DHT-S416 – najważniejsze funkcje:

  • Platforma Google Chromecast: Streamuj dźwięk w wysokiej rozdzielczości przez Wi-Fi z serwisów muzycznych online, takich jak Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz i wielu innych.
  • Sterowanie głosowe: Kontroluj swoją muzykę za pomocą urządzenia z Google Assistant – odtwarzaj, zmieniaj utwory i reguluj głośność. Użyj aplikacji Google Home, aby zgrupować DHT-S416 z innymi głośnikami obsługującymi Chromecast, aby odtwarzać muzykę bezprzewodowo w całym domu.
  • Bezprzewodowy subwoofer: Ciesz się sejsmicznym basem płynącym z 5.25 calowego subwoofera, połączonego bezprzewodowo z soundbarem w celu zapewnienia wygody umiejscowienia.
  • Denon Dialogue Enhancer: Poprawia zrozumiałość dialogów dzięki 3 dostępnym trybom. Użytkownicy mogą również zwiększyć głośność dialogów bez zmiany ogólnego poziomu głośności.
  • HDMI z ARC: Wyjątkowa czystość dźwięku dzięki pojedynczemu połączeniu z telewizorem – ponadto umożliwia sterowanie DHT-S416 za pomocą pilota telewizora.
  • Trzy tryby EQ oraz tryb Pure: Dzięki trzem zaprogramowanym trybom dźwięku – Film, Noc, Muzyka oraz trybowi Pure – użytkownicy mogą dostosować dźwięk do odtwarzanej treści.
  • Niski profil: Przy wysokości zaledwie 5.6 cm soundbar DHT-S416 doskonale pasuje do większości przestrzeni i nie blokuje dolnej krawędzi telewizora, w przeciwieństwie do większych soundbarów. Można go również zamontować na ścianie.
  • Dekodowanie Dolby Digital: Przetwarza wielokanałowy sygnał dźwięku przestrzennego Dolby z poprawioną klarownością i realizmem.

DHT-S416 (1 599 zł) będzie dostępny w sprzedaży od końca września u autoryzowanych dealerów Denon.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj