DENON DHT-S514

  System wirtualnego kina z bezprzewodowym subwooferem

Podczas gdy płaskie panele telewizyjne o jakości HD stają się coraz cieńsze, producenci starają się sprostać wyzwaniu dostarczania porównywalnej jakości dźwięku z coraz mniejszych głośników wewnętrznych telewizorów. Supernowoczesny system wirtualnego kina Denon DHT-S514 jest rozwiązaniem problemu niskiej jakości dźwięku z płaskich telewizorów. Dzięki systemowi możliwe jest osiągnięcie mocnego dźwięku za pomocą prostego połączenia HDMI i bezprzewodowego Bluetooth plug-and-play. Funkcjonalność HDMI ARC (Audio Return Channel) umożliwia odtwarzanie dźwięku z innych urządzeń audio-wideo połączonych przez kabel HDMI do telewizora poprzez system DHT-S514, a przetwarzanie dźwięku Denon Virtual Surround oraz bezprzewodowy subwoofer zapewniają całkowicie przestrzenny dźwięk podczas oglądania telewizji, czy też słuchania muzyki.


System DHT-S514 jest nowoczesnym urządzeniem o jakości HiFi, które dostarcza mocny, dynamiczny dźwięk wydobywający się z dwukanałowego, dwudrożnego soundbara i połączonego bezprzewodowo subwoofera. System ten natychmiast przekształca telewizor z płaskim ekranem w domowe centrum rozrywki do oglądania filmów, grania w gry lub też odtwarzania muzyki w najwyższej jakości. System jest wyposażony w cyfrowe, analogowe i bezprzewodowe wejścia. Dzięki funkcji Bluetooth z technologią aptX można przesyłać audio strumieniowo w jakości odpowiadającej jakości dźwięku z CD korzystając z urządzeń bezprzewodowych wyposażonych w Bluetooth, smartfonów czy tabletów. Dodatkowo, technologia Denon Virtual Surround oferuje wrażenie pełnego, przestrzennego i wielokanałowego dźwięku kina domowego dzięki dekoderom Dolby Digital oraz DTS. Dostępne tryby pracy obejmują tryb Dialog, Film, Muzyka i Tryb nocny, który umożliwia oglądanie telewizji późnym wieczorem bez zakłócania spokoju pozostałych domowników. System DHT-S514 jest dostarczany w zestawie z własnym pilotem zdalnego sterowania, ale oferuje możliwość zapamiętywania komend z pilota telewizora (lub z pilota sterującego całym systemem), aby ograniczyć ilość pilotów w pokoju. W przypadku, gdy soundbar jest umieszczony przed telewizorem można użyć wbudowanego repeatera sygnału IR, który umożliwia przepuszczenie sygnału z pilota telewizora do odbiornika sygnału IR w telewizorze.

Elegancko zaprojektowany, łatwy do ustawienia i prosty w obsłudze Denon DHT- S514 dostarcza najwyższej jakości dźwięk przy współpracy z najnowocześniejszymi płaskimi telewizorami. Produkt będzie dostępny już od lutego.

DHT-S514 Soundbar z bezprzewodowym subwooferem w skrócie:

– 2-drożny system głośnikowy z dwoma przetwornikami wysokotonowymi 1/2” oraz dwoma średniotonowymi przetwornikami owalnymi 2” x 5”

– Bezprzewodowy subwoofer z dwoma przetwornikami 5 1/4” dla uzyskania mocnego basu

– Możliwość podłączania przez HDMI (1x wejście i 1x wyjście) z technologią ARC (Audio Return Channel)

– Bezprzewodowy streaming za pomocą Bluetooth z technologią aptX dla uzyskania jakości CD

– Wejścia coaxial i cyfrowe, jak również wejście analogowe

– Dekoder Dolby Digital oraz DTS z Denon Virtual Surround

– Trzy tryby pracy oraz tryb nocny – Night Mode

– Możliwość sterowania pilotem od posiadanego telewizora

– Prosty pilot w zestawie

– Bezpośrednie podłączenie do telewizora jednym kablem

– Automatyczne przełączanie wejść – Dwie pary podnóżków umożliwiających dopasowanie wysokości, gdy soundbar umieszczony jest z przodu telewizora

– Wbudowane otwory umożliwiające zamontowanie urządzenia bezpośrednio na ścianie

– Wbudowany repeater IR do przesyłania sygnału komend pilota telewizora

– Dostępny w kolorze czarnym


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj