DENON DJ VL12 PRIME

DENON DJ VL12 PRIME
Gramofon dla didżejów, ale i domowe poletko też zaora.

Denon DJ, czołowy wytwórca produktów dla DJ-ów klasy premium, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek swojego nowego gramofonu o napędzie bezpośrednim VL12 Prime.

Łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku, izolacji i wytrzymałości konstrukcji, które są tak ważnymi cechami dla wymagających i profesjonalnych DJ-ów.

To ostateczna forma gramofonu, na który czekało wielu profesjonalistów.

VL12 Prime został zaprojektowany i stworzony od podstaw przez firmę Denon DJ, aby mógł stać się idealnym gramofonem dla profesjonalistów.

Ciężka metalowa konstrukcja „Duty all”, regulowany moment obrotowy zapewnia swobodne dopasowanie do indywidualnego stylu danego DJ-a, VL12 pozwala na cięcia, scratch oraz miks łącząc dowolną muzykę w sposób wręcz idealny.

Pod gramofonem znajdują się cztery nóżki ze specjalną warstwą izolacyjną, całkowicie blokującą dostęp jakichkolwiek wibracji z praktycznie każdego możliwego źródła w swoim otoczeniu, nawet przy bardzo mocnym nagłośnieniu.

Skala Pitch jest regulowana w bardzo szerokim zakresie, od ±8% do ±50%, co daje DJ-owi możliwość osiągnięcia idealnego tempa oraz tonacji.

Zmienny moment obrotowy (niski oraz wysoki) pozwala na idealne dopasowanie startu dowolnego nagrania, a precyzyjne ramię w kształcie litery S doskonale odtwarza każdą ścieżkę, wydobywając nawet najmniejsze detale z nagrania.

Perfekcyjnym zwieńczeniem jest talerz otoczony oświetleniem RGB, z możliwością regulacji barwy i natężenia. To jedyny w swoim rodzaju gramofon, który łączy w sobie nie tylko fenomenalny wygląd, ale też niezwykłe możliwości i jakość wykonania.

Kluczowe cechy:
• Nóżki z warstwą izolacyjną, w celu wyeliminowania wibracji
• Najwyższy na rynku moment obrotowy wynoszący 5kg/cm przy ustawieniu “High”
• Innowacyjny talerz o nowym profilu ułatwiający kontrolę odtwarzanego nagrania
• Izolowana konstrukcja silnika zapewniająca optymalny stosunek sygnału do szumu
• Ramię gramofonu w kształcie litery S dla idealnego brzmienia
• Wsparcie ramienia przy pomocy podwójnej funkcji blokady lub spoczynku
• Solidna metalowa podstawa gramofonu oraz wysokiej jakości polerowane metalowe elementy
• 2 prędkości odtwarzania 33⅓ i 45 obr./min. (dołączony adapter 45 RPM)
• Regulowany zakres Pitch: ±8%, ±16%, ±50%
• Wbudowane oświetlenie RGB wokół krawędzi talerza
• Wybór kolorów i ustawień nasycenia oświetlenia

“Nowy VL12 Prime to produkt idealny dla DJ-ów, którzy poszukują najlepszej możliwie jakości dźwięku, wysokiego momentu obrotowego talerza oraz wyjątkowego wyglądu”, mówi Ross Goodwin, Product Manager firmy Denon DJ. Dodaje: „Nowoczesny design i swobodnie konfigurowane oświetlenie nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem unikatowym, a nie kolejną kopią OEM do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Przede wszystkim jednak izolacja oraz świetny dźwięk w ciężkich warunkach to funkcjonalność niezbędna każdemu DJ-owi w obecnych czasach”.

Cena detaliczna gramofonu VL12 Prime wynosi w Polsce 3199 zł.

Produkt będzie dostępny w I kwartale 2017 r.

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj