DENON ENVAYA

DENON ENVAYA
Bluetoothowy przenośny głośnik z dwoma pełnozakresowymi 57-milimetrowymi przetwornikami i 100-milimetrowym basem. Szczegóły - w informacji prasowej poniżej

Głośnik można spersonalizować poprzez możliwość wyboru wykończenia: błyszczącego białego lub matowego czarnego i koloru materiałowej nakładki pod maskownicą na: Lunar, Sunset, Fandango i Indigo. Znajdziesz kolor na każdą okazję!

Głośnik nie tylko cieszy oko swoim pięknym, eleganckim kształtem, ale także jest przyjemny w dotyku. Envaya charakteryzuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją oraz metalową maskownicą, przez co stanie się wymarzonym towarzyszem każdej Twojej przygody w podróży.

Envaya oferuje odtwarzanie każdej kolekcji muzycznej w jakości płyt CD, poprzez połączenie z dowolnym urządzeniem posiadającym funkcję Bluetooth. Urządzenia wyposażone w technologię aptX® mogą korzystać z całkowicie bezstratnego transferu audio dla świetnej jakości dźwięku. Ponadto, gdy Envaya jest wykorzystywana do słuchania ścieżki dźwiękowej oglądanych w podróży filmów, nie towarzyszy temu częsty problem „synchronizacji ruchu ust”, który występuje w innych tego typu urządzeniach, dzięki wyjątkowo niskiej latencji nie przekraczającej 32 milisekund. Urządzenia z funkcją NFC bardzo łatwo parują się z głośnikiem Envaya. Wystarczy zbliżyć urządzenie mobilne i Envaya momentalnie paruje się ze zbliżonym telefonem. Aby jeszcze bardziej ułatwić życie, Envaya zapamiętuje modele urządzeń wykorzystujących Bluetooth, z którymi się paruje, dzięki czemu może automatycznie się z nimi łączyć. Dodatkowo, dla zapewnienia absolutnie elastycznych możliwości podłączenia jest także opcja wejścia AUX.

Inżynierowie marki Denon znanej z wyśmienitej jakości dźwięku i posiadającej ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości sprzętu Hi-FI zadbali o to, aby dźwięk odtwarzany z głośnika Envaya był najlepszej możliwej jakości.


Przenośny głośnik Bluetooth Envaya jest wyposażony w dwa 57-milimetrowe pełnozakresowe przetworniki, aby dostarczyć świetną jakość dźwięku, podczas gdy 100-milimetrowa pasywna membrana zapewnia głęboki bas. Zaawanosowane, opatentowane cyfrowe przetwarzanie dźwięku Denona, specjalnie zaprojektowany stopień wzmacniaczy oraz zaawansowane strojenie dopasowane do europejskich standardów sprawia, że Envaya dostarcza nam cenionej na całym świecie jakości dźwięku Denona.

Prosta konstrukcja głośnika powoduje, że jest on doskonale mobilny, a dzięki wysokiej żywotności baterii z głośnika można korzystać aż do 10 godzin bez przerwy. Envaya zadba nawet o Twoje urządzenia mobilne oferując możliwość ładowania dowolnego smartfona lub tabletu za pomocą portu USB. Envaya posiada także innowacyjną podpórkę – wystarczy, że ściśniesz urządzenie, a uchyli się ona umożliwając stabilne ustawienie głośnika gdzie tylko zechcesz. Gumowe wykończenie podpórki zapewni dodatkową stabilizację.

Gdy przyjdzie czas na odrobinę ciszy, Envaya może zostać schowana w opcjonalną, gładką neoprenową torbę, co ochroni ją przed porysowaniem nawet podczas podróży w najbardziej ekstremalnych warunkach. Torba posiada także miejsce na Twój telefon, odtwarzacz MP3, a także na inne akcesoria, jak np. kabel USB.

W skrócie:

Najważniejsze funkcjionalności Denon Envaya

• Denon rozwinął system głośnika stereo z podwójnymi 57-milimetrowymi przetwornikami i 100-milimetrową pasywną membraną, które są zintegrowane z pakietem opatentowanych technologii przetwarzania cyfrowego dźwięku Denona, aby zapewnić odtwarzanie dźwięku w najwyższej jakości.

• Dostępne w kolorze czarnym lub białym z czterema wymiennymi nakładkami pod maskownicę (kolory: Lunar, Sunset, Fandango i Indigo).

• Bluetooth® z technologią aptX® o niskiej latencji do strumieniowania audio dźwięku w jakości płyt CD.

• Parowanie NFC®*: niezwykle szybkie i łatwe parowanie Bluetooth bez użycia żadnych przycisków

• Zintegrowana podstawka: przyciśnij, a wysunie się ona z obudowy. Gumowe wykończenie dla stabilnego postawienia głośnika na każdej powierzchni

• Wejście AUX do podłączenia do dowolnego urządzenia z analogowym wyjściem audio

• Ładowanie telefonów za pomocą USB: ładuje urządzenia mobilne w podróży

• Do 10 godzin baterii wielokrotnego użytku

• Szybkie ładowanie (2,5 godzin)

• 100-240V zasilacz posiada wiele wtyczek, aby mógł być używany na całym świecie

• Wymiary (SxWxG) 10,04 x 5,51 x 1,89 cali

• Waga: 3.3lbs.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj