DENON ENVAYA MINI

DENON ENVAYA MINI
Bezprzewodowy głośniczek. Taki jest słodki...

…oraz wyposażony w akumulator o 10-godzinnym czasie pracy i zestaw głośnomówiący z systemem redukcji szumu. Envaya jest dostępna zarówno w czarnym wykończeniu z maskownicą z miękkiej, niebieskiej tkaniny, jak też białym – z maskownicą jaskrawo pomarańczową.

Envaya Mini jest odporny na działanie wody i wyposażony w stylowe podróżne etui. Zastosowanie technologii MaxxAudio® oraz podwójnych, ponadwymiarowych przetworników pozwala na cyfrowe przetwarzanie wysokich tonów i rozszerzony dźwięk 3D.

Standard aptX Bluetooth pozwala na strumieniowanie w jakości CD z dowolnego kompatybilnego mobilnego urządzenia. Parowanie NFC oznacza, że każde urządzenie audio obsługujące Bluetooth NFC może zostać automatycznie połączone poprzez zetknięcie z Envaya Mini – bez naciśnięcia przycisku, bez czekania na wykrycie urządzenia – natychmiastowe strumieniowanie wysokiej jakości.

Poza odtwarzaniem muzyki jest to idealny przenośny system dla osób, które chcą grać w gry lub oglądać filmy na swoich mobilnych urządzeniach. Niezwykle małe opóźnienie – zaledwie 32 milisekundy – oznacza, że nie będzie problemów związanych z synchronizacją ruchu warg, tak jak przy standardowym streamingu Bluetooth.

Envaya mini DSB-100 będzie dostępny już w grudniu.

W skrócie:

Denon Envaya mini DSB-100 – najważniejsze cechy

• Podwójne 40 mm pełnozakresowe przetworniki plus 40×83 mm głośnik pasywny – znakomity dźwięk i mocne basy

• Bluetooth® aptX® Low Latency zapewnia całkowite opóźnienie o wartości zaledwie 32 milisekund (ms) – znacznie mniej niż opóźnienia ponad 150 ms (+/- 50ms) przy starndardowym Bluetooth, zapewnia jakość CD, jednocześnie minimalizując opóźnienia i problemy z synchronizacją ruchu warg

• Parowanie NFC: niewiarygodnie szybkie i proste (bez użycia przycisków)

• Wbudowany mikrofon z systemem redukcji szumów (funkcjonalność zestawu głośnomówiącego)

• Etui

• Możliwość ustawienia pionowo lub poziomo


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj