DENON ENVAYA

DENON ENVAYA
Przenośny głośnik, w którym zaawansowane technologie idą w parze z elegancką ekskluzywnością

Poręczny jak portfel, gładki niczym garnitur na miarę, efektowny nie mniej niż paryski pokaz mody. Nowoczesne opatentowane technologie pozwalają mu grać w najwyższej jakości praktycznie w dowolnym miejscu, a solidna i wytrzymała konstrukcja oraz metalowa maskownica sprawiają, że bez obaw można go zabrać w plener, w podróż lub w inną przygodową okoliczność. Głośnik można dopasować do własnego gustu poprzez wybór wykończenia: błyszczącego białego lub matowego czarnego i koloru materiałowej nakładki pod maskownicą (Lunar, Sunset, Fandango i Indigo).


Envaya zapewnia odtwarzanie muzyki w standardzie CD dzięki technologii Bluetooth aptX® – urządzenie połączy się z każdym urządzeniem wyposażonym w to rozwiązanie. Dzięki wyjątkowo niskiej latencji, która wynosi zaledwie 32 milisekundy, oglądanie filmów w podróży z wykorzystaniem Envaya staje się czystą przyjemnością, gdyż znika problem synchronizacji ruchu ust. Głośnik bez najmniejszych problemów paruje się z urządzeniami z funkcją NFC – wystarczy np. zbliżyć smartfon do Envaya, by natychmiast skomunikować obydwa obiekty. Co więcej – głośnik zapamiętuje modele urządzeń z Bluetoothem, dzięki czemu może automatycznie się z nimi łączyć. Dla zwiększenia wszechstronności umieszczono w nim wejście AUX.


Inżynierowie marki Denon, posiadającej ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji sprzętu Hi-FI, zadbali, aby dźwięk odtwarzany z głośnika Envaya był najlepszej możliwej jakości.

Przenośny głośnik Bluetooth Envaya jest wyposażony w dwa 57-milimetrowe pełnozakresowe przetworniki oraz 100-milimetrową pasywną membranę basową. Zaawansowane, opatentowane cyfrowe przetwarzanie dźwięku Denona, specjalnie zaprojektowany stopień wzmacniaczy oraz strojenie dopasowane do europejskich standardów powodują, że Envaya doskonale odzwierciedla wysokie standardy brzmieniowe.


Prosta konstrukcja głośnika powoduje, że jest on doskonale mobilny, a dzięki wysokiej żywotności baterii z głośnika można korzystać aż do 10 godzin bez przerwy. Envaya umożliwia też ładowanie dowolnego smartfona lub tabletu za pomocą portu USB. Urządzenie posiada także innowacyjną podpórkę – wystarczy, że ściśniesz urządzenie, a uchyli się ona, umożliwiając stabilne ustawienie głośnika gdzie tylko zechcesz. Gumowe wykończenie podpórki zapewnia dodatkową stabilizację.


Gdy przyjdzie czas na odrobinę ciszy, Envaya może zostać schowana w opcjonalną, gładką neoprenową torbę, co ochroni ją przed porysowaniem nawet podczas podróży w najbardziej ekstremalnych warunkach. Torba posiada także miejsce na telefon, odtwarzacz MP3, a także na inne akcesoria, jak np. kabel USB.

Wiecej informacji: http://www.denon.eu/envaya

W skrócie:

Najważniejsze funkcjonalności Denon Envaya

• Denon rozwinął system głośnika stereo z podwójnymi 57-milimetrowymi przetwornikami i 100-milimetrową pasywną membraną, które są zintegrowane z pakietem opatentowanych technologii przetwarzania cyfrowego dźwięku Denona, aby zapewnić odtwarzanie dźwięku w najwyższej jakości.

• Dostępne w kolorze czarnym lub białym z czterema wymiennymi nakładkami pod maskownicę (kolory: Lunar, Sunset, Fandango i Indigo).

• Bluetooth® z technologią aptX® o niskiej latencji do strumieniowania audio dźwięku w jakości płyt CD.

• Parowanie NFC®*: niezwykle szybkie i łatwe parowanie Bluetooth bez użycia żadnych przycisków

*Funkcja NFC wymaga urządzeń obsługujących tę funkcję.

• Zintegrowana podstawka: przyciśnij, a wysunie się ona z obudowy. Gumowe wykończenie dla stabilnego postawienia głośnika na każdej powierzchni

• Wejście AUX do podłączenia do dowolnego urządzenia z analogowym wyjściem audio

• Ładowanie telefonów za pomocą USB: ładuje urządzenia mobilne w podróży

• Do 10 godzin baterii wielokrotnego użytku

• Szybkie ładowanie (2,5 godzin)

• 100-240V zasilacz posiada wiele wtyczek, aby mógł być używany na całym świecie

• Wymiary (SxWxG) 10,04 x 5,51 x 1,89 cali

• Waga: 1,28 kg

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj