DENON HEOS AVR

DENON HEOS AVR
„Otocz się dźwiękiem, nie przewodami” - oto myśl przewodnia, która stanęła u podstaw powstania HEOS AVR - najnowszego członka szybko rozrastającej się rodziny produktów HEOS multiroom.

Urządzenie to łączy w wielkim stylu możliwość dostarczania niesamowitych wrażeń dźwięku przestrzennego bez konieczności stosowania do tylnych głośników efektowych ciągnących się wzdłuż ścian kabli. HEOS AVR tym samym rewolucjonizuje sposób budowy kina domowego. Łatwy w użyciu, świetnie brzmiący, w stylu pasującym do każdego pomieszczenia dostarcza 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny najwyższej klasy, a do tego jest tak prosty w ustawieniu i obsłudze jak soundbar.

Dzięki swojej eleganckiej i smukłej konstrukcji, Denon HEOS AVR nie przypomina typowego amplitunera AV, a mimo mniejszych rozmiarów zawiera w sobie znaną i cenioną przez entuzjastów na całym świecie wiedzę i technologię firmy Denon. Dzięki naciskowi konstruktorów na uniwersalizm i prostotę, obsługa HEOS AVR jest niezwykle łatwa. Inteligentnie zaprojektowana aplikacja HEOS prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji i konfiguracji tak, aby w kilku kliknięciach mógł on zintegrować HEOS AVR z całym domowym systemem muzycznym i cieszyć się niezawodnym systemem multiroom oraz dźwiękiem przestrzennym.

HEOS AVR rewolucjonizuje rynek amplitunerów AV, łącząc w sobie elastyczność, łatwość obsługi, oraz doskonałą wydajność zamknięte w eleganckiej, aluminiowej obudowie, skonstruowanej w taki sposób, aby mógł zajmować główne miejsce w każdym salonie i był tematem rozmów ze znajomymi. Urządzenie to oferuje dźwięk przestrzenny 5.1 z bezprzewodowym streamingiem muzyki HEOS multiroom i może być użyte z bezprzewodowymi głośnikami surround, by stworzyć wolny od przewodów system wielokanałowy. Można użyć go również do współpracy z tradycyjnymi głośnikami dzięki mocnemu wzmacniaczowi klasy D lub wykorzystywać go jednoczenie z głośnikami przewodowymi i bezprzewodowymi.

Jego cztery automatycznie wykrywające sygnał źródła wejścia HDMI są kompatybilne z najnowszymi formatami 4K UltraHD TV, Blu-ray oraz formatami strumieniowania wideo online, a możliwość nauczenia pilota telewizora potrzebnych komend powoduje, że obsługa podstawowych funkcji amplitunera AV tym pilotem jest niesamowicie intuicyjna. Użycie zastosowanej funkcjonalności kanału powrotnego oznacza w efekcie użycie tylko jednego połączenia kablowego pomiędzy telewizorem i HEOS AVR zapewniającego świetny dźwięk i obraz.

Poza odtwarzaniem Twoich ulubionych programów telewizyjnych z zachwycającym przestrzennym dźwiękiem, HEOS AVR może również odtwarzać muzykę bezpośrednio z Twojego komputera, czy też serwisów takich jak Napster, Spotify Connect czy Tidal, oferując tym samym niekończącą się rozrywkę. Stwórz z HEOS AVR serce Twojego domowego kina, a stanie się on także podstawą systemu muzycznego multiroom dla całego domu.

Dodatkowe głośniki z serii HEOS mogą być dołączone do systemu w każdej chwili za pomocą kilku kliknięć w aplikacji HEOS. Możesz odtwarzać inną muzykę w każdym pomieszczeniu, lub też połączyć głośniki w całym domu w trybie Party, nagłaśniając jednocześnie każdy pokój tym samym utworem. Sześć przycisków w menu szybkiego wyboru pomoże Ci w łatwym użytkowaniu najpopularniejszych funkcji, a wbudowany moduł Bluetooth umożliwi odtwarzanie muzyki bezpośrednio z Twojego telefonu lub tabletu.

HEOS AVR zmienia pojęcie kina domowego: eliminuje bałagan tworzony przez zbędne okablowanie, a zamiast tego oferuje łatwy i pełen stylu sposób na przeniesienie efektu sali kinowej wprost do Twojego salonu. Zapewnia równocześnie dźwięk najwyższej jakości, znanej wszystkim wielbicielom marki Denon na całym świecie. Wewnątrz tej niewielkiej, eleganckiej obudowy umieszczono efekty pracy inżynierów dźwięku firmy Denon, takie jak zaawansowane przetwarzanie sygnału cyfrowego, czy też energooszczędne wzmocnienie klasy D, oferujące potężne 100 W na kanał i napędzające dowolne głośniki.

Elastyczny, prosty i elegancki, a przede wszystkim oferujący niesamowite brzmienie Denon HEOS AVR to przyszłość kompletnych systemów domowej rozrywki.

Podsumowując:

HEOS AVR, 5.1-kanałowy amplituner AV – najważniejsze funkcjonalności

• Łączy najwyższej klasy dźwięk przestrzenny 5.1 z prostotą użytkowania charakterystyczną dla soundbarów
o Bezproblemowa instalacja i użytkowanie
• Bezprzewodowe kanały efektowe surround przy użyciu pary dowolnych głośników HEOS
o Otocz się dźwiękiem, nie przewodami
• Unikatowy, industrialny wygląd, aluminiowa obudowa w stylu spójnym z linią HEOS
o Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego salonu
• Wzmacniacz klasy D o mocy 5x 100 W, dostosowany do napędzenia Twoich ulubionych głośników
o Nadaj swoim obecnym głośnikom zupełnie nowe brzmienie
• Najnowszy HDMI, kompatybilność z 4K UltraHD i 4 wejścia HDMI
o Gotowy na współpracę z najnowszymi urządzeniami i przyszłe rozwiązania
• Wbudowana technologia HEOS multiroom i streaming audio
o Łączność z najpopularniejszymi serwisami streamingowymi
• Prosta kontrola przy pomocy intuicyjnej aplikacji; w zestawie dodatkowy pilot
o Łatwa i intuicyjna kontrola nad najważniejszymi funkcjonalnościami

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj