DISCOGS APP

DISCOGS APP
Bezpłatna aplikacja dla kolekcjonerów płyt. Rzecz absolutnie niezbędna, żeby zapanować nad rozgardiaszem w swojej fonotece i zacząć sensownie nią zarządzać

Jesteś w sklepie z analogami i nie masz pewności, czy płyta, którą masz właśnie w ręku warta jest swojej ceny? Chciałbyś sprawdzić, czy masz już w swojej kolekcji singiel Elvisa, który został przez niego nagrany w leśniczówce pod Białymstokiem? Nie wiesz, z którego rocznika jest pierwsze wydanie na winylu „Czarnej maski” Pendereckiego?

Te wszystkie informacje sprawdzisz dzięki opublikowanej właśnie aplikacji przygotowanej przez znany serwis Discogs, gromadzący informacje na temat wydanych fonogramów. W tej chwili w bazie danych jest opisanych 6 mln płyt, kaset, winyli i DVD, możliwe więc, że są tam wszystkie tytuły, które cię interesują.

Aplikacja pozwala stworzyć prywatną bazę danych, uporządkować nagrania, przefiltrować je na wiele sposób, zbudować listę ulubionych pozycji czy zestawienie tytułów, których poszukujesz. Jednym zdaniem – łatwo i bez problemu będziesz mógł opisać całą swoją kolekcję nagrań i płyt, korzystając z potężnych zasobów Discogs.

Aplikacja jest darmowa. Na razie działa w iOS. Wersja na Androida znajduje się jeszcze w fazie testów. Można ja pobrać w App Store.

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj