EGG-SHELL: NOWOŚCI

EGG-SHELL: NOWOŚCI
Polska firma Encore Seven, właściciel marki EGG-SHELL, zajmująca się ręczną produkcją wzmacniaczy lampowych o charakterystycznym wzornictwie, rozszerza ofertę zintegrowanych wzmacniaczy z serii Prestige.

Dwa nowe modele oznaczone dodatkową literą „H” w symbolu, łączą w sobie cechy dotychczasowych, droższych konstrukcji opartych na lampach KT88 z modelami tańszymi, wykorzystującymi lampy mocy EL34.

Nowe urządzenia, czyli Prestige 10WSTH oraz Prestige 18WSH, bazujące na modelach 9WST i 15WS, posiadają przedwzmacniacze oparte na lampach EF86 i 6SN7. Końcówki mocy są sterowane wyższym napięciem, przez co osiągnięto nieco wyższą moc. Do tego firma wprowadza kilka ulepszeń czysto technicznych związanych z obudową wzmacniaczy, w tym profilowany spód o zwiększonej sztywności czy inne materiały i sposób osadzenia dużego poziomego koła głośności, które jest wizytówką wzmacniaczy EGG-SHELL. Jednocześnie firma kończy produkcję wzmacniacza Prestige 20WK.

Encore Seven wciąż stawia na indywidualność wizualną i personalizację wzmacniaczy zgodną z życzeniami klientów. Firma, idąc w tym kierunku, wprowadza nowy rodzaj wykończenia obudów – forniry. Teraz można więc, prócz lakierowania na dowolny kolor w wersjach mat, błysk, metalik czy perła, zamawiać wersje fornirowane.

Przewidziany jest szeroki wybór naturalnych egzotycznych fornirów. W tej wersji opcjonalny sferyczny pilot Prestige RCX będzie lakierowany na kolor górnego panela wzmacniacza lub pozostawiony w drewnie.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj