FIIO X1 II

FIIO X1 II
Lepsza wersja dobrego i taniego

Solidna aluminiowa obudowa oraz staranne wykonanie to standard w produktach FiiO. Producent stale odświeża dizajn i funkcjonalność swoich urządzeń, bo zdaje sobie sprawę z rosnących oczekiwań użytkowników. Stara się jednak utrzymywać ceny na bardzo atrakcyjnym poziomie. Dotyczy to m.in. nowej wersji popularnego odtwarzacza X1.

Model ten otrzymał dotykowe pokrętło pozwalające na wygodne sterowanie menu odtwarzacza oraz moduł Bluetooth 4.0. Dodatkiem do systemu Bluetooth jest program On-board. Pozwala on na szybką łączność z systemem audio samochodu, bez konieczności dodatkowych ustawień.

Urządzenie dekoduje pliki jAPE/FLAC/WAV/WMA/ALAC do poziomu 192kHz/32bit.

Slot na kartę micro-SD pozwala rozszerzyć pamięć X1 II do 256 GB. Na koniec warto wspomnieć o ciekawej opcji zdalnego sterowania. Dzięki doposażeniu X1 II w firmowy pilot zdalnego sterowania i markową stację dokującą oraz odpowiednie głośniki aktywne otrzymujemy bardzo ciekawy biurkowy system audio.

Fiio X1 II od tego tygodnia jest już dostępny w cenie 499 zł brutto. Do wyboru trzy wersje kolorystyczne – silver, rose gold i black.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj