FOCAL DLA HORNA

FOCAL DLA HORNA
Horn Distribution S.A. autoryzowanym dystrybutorem lifestyle'owych produktów marki Focal. Szczegóły w informacji poniżej

Horn Distribution S.A. informuje z wielką przyjemnością, iż firma otrzymałą autoryzację producenta na dystrybucję na terenie Polski produktów marki Focal w zakresie linii produktowych Home Multimedia oraz Dimension.

Cieszy nas fakt, iż nasze dotychczasowe osiągnięcia dystrybucyjne w zakresie zaawansowanego sprzętu nagłaśniającego Focal do zastosowań w samochodach zostały zauważone i docenione, czego dowodem jest pozyskanie do portfolio produktowego kolejnych linii produktowych jednej z najważniejszych marek w branży audio.

Oferta składać się będzie z najnowszych produktów marki w ramach linii Dome, Bird, Sib oraz Multimedia, Dimension oraz Headphones i będą dostępne w sklepach najlepszych specjalistów home audio w Polsce.

Produkty FOCAL objęte będą 24 miesięczną ochroną gwarancyjną dystrybutora.

Bieżąca oferta produktów Focal w dystrybucji Horn Distribution dostępna jest na stronie www.horn.pl : http://pl.horn.eu/pl/PL/PRODUKTY/DLA_DOMU/FOCAL/DOME?s1=1

O firmie FOCAL

FOCAL różni się od prawie wszystkich innych marek głośników. Jako nieliczni rzeczywiście sami zajmują się produkcją głośników w położonym w Saint-Étienne w południowej Francji zakładzie produkcyjnym. FOCAL produkuje i dystrybuuje głośniki samochodowe, głośniki do systemów home audio, oraz głośniki specjalistyczne dla rynku hi-fi. Firma została założona w 1980 roku przez p. Jacques Mahul.

FOCAL jest rzadkim przykładem spółki, która nie jest prowadzona przez marketingowców czy handlowców. Wszyscy, którzy pracują w FOCAL mają pasję do muzyki, ogromne przywiązanie do szczegółów, umiłowanie do perfekcyjnej jakości dźwięku i są dumni z produktów, które tworzą. Większość znanych marek głośników samochodowych nie produkuje samodzielnie oferowanych przez siebie głośników. Są one firmami wprowadzającymi do dystrybucji pod swoją nazwą produkty zakontraktowane u innych producentów. FOCAL sam decyduje co produkuje i oferuje swoim klientom. FOCAL zatrudnia zespół około dwudziestu osób we własnym dziale badawczo-rozwojowym. Jest to znacząca inwestycja dla niewielkiego producenta, jest to jednak skuteczny sposób prowadzenia firmy, pozwalający na utrzymanie produktów na czele technologicznej stawki. Na rynku nie ma aktualnie żadnego innego producenta oferującego tak wysoki poziom innowacyjności produktów, a nawet najwięksi konkurenci używają stworzonych przez FOCAL kilka lat wcześniej rozwiązań konstrukcyjnych i technologii. Od ponad 30 lat FOCAL jest czołowym innowatorem w dziedzinie konstrukcji i wzornictwa głośników. FOCAL był pierwszym producentem, który użył konstrukcji podwójnej cewki głośnikowej. W 1980 roku firma wprowadziła innowacyjne zmiany w sposobie użycia w głośnikach odwróconej kopułki głośnika wysokotonowego przewyższającą swoją konstrukcją inne typy tweeterów, a także była pionierem użycia materiałów ery kosmicznej, takich jak Kevlar, pianki używanej w przemyśle lotniczym, czy włókna szklanego do produkcji membran głośnikowych. Bardzo znane zestawy głośnikowe do sprzętu home audio, FOCAL Utopia Grande EM są wskazywane przez innych producentów głośników tego typu na całym świecie jako punkt odniesienia w tworzeniu innych rozwiązań. FOCAL jest do dziś jedyną firmą w branży posiadającą technologię i know-how w jaki sposób wykorzystać beryl, posiadający doskonałe właściwości do produkcji membran głośników wysokotonowych.

O Horn Distribution S.A.

Horn Distribution S.A. jest polską firmą dystrybucyjną z ponad dwudziestoletnią historią działalności na rodzimym rynku (od 1991 roku), szczycącą się również rozwiniętą dystrybucją za pośrednictwem spółek-córek w Szwajcarii (od marca 2008 roku) i na Węgrzech (od września 2009 roku). Horn jest firmą specjalizującą się w dystrybucji domowego i samochodowego sprzętu audio-video poprzez udostępnianie oferty najlepszych producentów, dostarczającą najlepsze rozwiązania do wielu różnych zastosowań sprzętowych. Horn, jako nowoczesna spółka, nie poprzestaje w wysiłkach mających za zadanie ciągłe uaktualnianie oferty produktowej, czego świadectwem jest wieloletnia współpraca dystrybucyjna z najbardziej znanymi producentami urządzeń i akcesoriów audio-video z całego świata.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj