FOOBAR MOBILE

FOOBAR MOBILE
Jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych darmowych odtwarzaczy audio wreszcie dostępny w wersji na urządzenia mobilne

Projekt został sfinansowany z funduszy zebranych na portalu Kickstarter. Kieruje nim Piotr Pawłowski, który wcześniej dał się poznać jako współautor Winampa.

Foobar2000 to chyba najbardziej uniwersalny bezpłatny odtwarzacz komputerowy, w którym można zagrać muzykę praktycznie z każdego pliku cyfrowego, łącznie z DSD (DoP). Służy także m.in. do ripowania płyt. Funkcjonalność programu jest praktycznie nie do ogarnięcie, gdyż stworzone dla niego komponenty liczą się w dziesiątki i setki. Redakcyjny plejer został np. wyposażony w różnego rodzaju emulatory, BPM Analyser, Dynamic Range Meter oraz interfejsy ASIO i WASAPI. W dodatku jego ostateczny kształt jest kastomizowany.

Dzięki zbiórce funduszy wśród użytkowników Foobar2000 jest już dostępny na urządzenia mobilne z systemem Android oraz Apple iOS (iPhone, iPad, iTouch), a także na gadżety wyposażone w Windows 10, co nas niezmiernie cieszy jako fanów nowych modeli Lumii. Mamy nadzieję, że będziemy go potrafili odpalić. Na razie aplikacja ma charakter testowy, trzeba więc przygotować się na różne niespodzianki. Niemniej – już teraz zapraszamy jego twórcę na grilla z zimną polską wódką, bo to wielkie wydarzenie!

Więcej oraz download – tutaj.

screen322x572

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj